خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

فیبر نوری فیبر نوری FC اتصال دهنده کم هزینه ورودی برای CATV

فیبر نوری فیبر نوری FC اتصال دهنده کم هزینه ورودی برای CATV

    • Single Mode Fiber Optic FC Connector Low Insertion Loss Value For CATV
    • Single Mode Fiber Optic FC Connector Low Insertion Loss Value For CATV
    • Single Mode Fiber Optic FC Connector Low Insertion Loss Value For CATV
  • Single Mode Fiber Optic FC Connector Low Insertion Loss Value For CATV

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: RoSH

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: ظرف 7 روز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: FC / APC فیبر نوری اتصالات رنگ: سیاه
    اتصال دهنده: FC قطر: 0.9 میلیمتر
    حالت: حالت تک امید: در دسترس

    FC / APC یکپارچه اتصالات فیبر نوری یکپارچه کم هزینه مقدار ورودی برای CATV

    جزئیات سریع:

    انتقال متوسط: حالت تک
    فورل انتفاضه: APC
    بازارهای صادراتی: جهانی
    تعداد هسته: یک هسته
    ساختار: FC

    برنامه های کاربردی

    CATV

    شبکه مخابراتی

    تجهیزات آزمون نوری

    شبکه های محلی

    شبکه های گسترده ای

    شبکه های داده پردازش

    امکانات

    مقدار ضرر وارد کردن کم

    بازگشت به عقب بازده بالا

    قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا

    اتصال دقیق

    توانایی عالی مکانیکی

    چکمه های مختلف رنگ

    مشخصات فنی:

    مورد حالت تک چند حالت
    از دست دادن درج <0.2dB <0.3bB
    آزمون ورودی-کشش 1000 بار
    دمای عملیاتی -40'C ~ + 85'C

    فرول سرامیک

    مشخصات

    انحرافات متمرکز بر 125.5um: <1um انحرافات کانونی گرادیان 127um: <3um
    فیبر مناسب 9 / 125um 50 / 125um، 62.5 / 125um

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات