خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

3.0mm قطر فیبر کانکتور PC، Polishing Single Mode Fiber ST Connectors

3.0mm قطر فیبر کانکتور PC، Polishing Single Mode Fiber ST Connectors

    • 3.0mm Diameter PC Fiber Connector , Polishing Single Mode Fiber ST Connectors
    • 3.0mm Diameter PC Fiber Connector , Polishing Single Mode Fiber ST Connectors
    • 3.0mm Diameter PC Fiber Connector , Polishing Single Mode Fiber ST Connectors
  • 3.0mm Diameter PC Fiber Connector , Polishing Single Mode Fiber ST Connectors

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: RoSH

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: ظرف 7 روز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: اتصال ST رنگ: سیاه

    اتصالات فیبر نوری ST 3.0mm PC / UPC، یکپارچه فیبر نوری تک موتوره

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: اتصال ST

    نوع: SingleMode

    افت محرک: <0.2dB

    افت بازده: ≥45dB

    نوع پرداخت: PC UPC

    استحکام کششی> 50dB

    1. کاربرد:

    - قاب توزیع نوری

    - تجهیزات شبکه نوری

    - FTTH، CATV ...

    2. ویژگی ها:

    1) عالی پرداخت استاندارد صحیح؛


    2) 100٪ تست اپتیکی: از دست دادن Insert: ≤0.3 (PC)؛ ≤0.2 (APC)؛ ≤0.2 (UPC)؛ ≤0.3 (SPC)؛

    3) 100٪ تست اپتیکی: بازدهی: ≥45 (PC)؛ ≥60 (APC)؛ ≥55 (UPC)؛ ≥50 (SPC)؛

    4) φ0.9mm، φ2.0mm، کابل φ3.0mm اختیاری است

    5) اتصال ساده و دوبلکس در دسترس است.

    6) قابلیت تبادل خوب و دوام خوب؛

    7) موجود در دسته فیبر، روبان فن، pigtail در دسترس است؛

    8) مطابق استاندارد ISO9001، ROHS و Bell core GR 326؛

    9) مشخصات سفارشی استقبال می شود.

    2. برنامه های کاربردی:

    1) CATV، تجهیزات آزمون مترو؛ FTTH؛

    2) شبکه های مخابراتی؛

    3) شبکه های محلی (LAN)؛

    4) شبکه های گسترده ای (WAN)؛

    5) نصب و راه اندازی؛

    6) شبکه های پردازش داده؛

    7) خاتمه دادن دستگاه های ویدیویی و نظامی.

    8) قاب توزیع نوری

    9) تجهیزات شبکه نوری

    3. مشخصات
    مورد (اتصال دهنده) پارامتر
    نوع فیبر حالت تک
    از دست دادن درج <0.2dB
    برگشت ضرر ≥45dB
    نوع پرداخت PC UPC
    دمای عملیات -40 ° C ~ 70 ° C
    استحکام کششی > 50N

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات