خانه محصولاتMPO MTP کابل

0.5 متر 12 هسته MPO / MTP پچ بند ناف سبز OM2 / OM3 / OM4 کابل

0.5 متر 12 هسته MPO / MTP پچ بند ناف سبز OM2 / OM3 / OM4 کابل

    • 0.5 Meter 12 Core MPO / MTP Patch Cord Green  Color OM2 / OM3 / OM4 Cable
    • 0.5 Meter 12 Core MPO / MTP Patch Cord Green  Color OM2 / OM3 / OM4 Cable
    • 0.5 Meter 12 Core MPO / MTP Patch Cord Green  Color OM2 / OM3 / OM4 Cable
    • 0.5 Meter 12 Core MPO / MTP Patch Cord Green  Color OM2 / OM3 / OM4 Cable
  • 0.5 Meter 12 Core MPO / MTP Patch Cord Green  Color OM2 / OM3 / OM4 Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در هر بسته
    زمان تحویل: ظرف 2 هفته
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: سبز نام: MPO پچ بند ناف
    اتصال دهنده: MPO-MPO طول: 0.5 متر
    حالت: چند منظوره نصب شده: در دسترس

    12 هسته MPO / MTP مجتمع کابل ترانزیت / MPO / MTP کابل پچ، OM2 / OM3 / OM4 کابل

    شرح:

    اتصال فیبر نوری: LC، ST، FC، SC، MTRJ، DIN، D4، E2000، MPO
    نوع فنر: APC، PC، UPC
    هسته فیبر: Simplex، دوبلکس
    نوع فیبر؛ چند منظوره (50/125) / (62/5/125)، Singlemode (9/125)
    قطر فیبر (میلی متر): Φ 0.9، φ 2.0، Φ 3.0
    طول کابل؛ شخصی سازی

    ویژگی:

    اتصال پایان دهنده صورت: الزامات هندسه چهره پایان MPO: EN50377-15-1

    کیفیت پرداخت :: کیفیت چسبندگی پایدار: IEC61300-3-35

    کابل MPO پچ ما برای راه حل های مرکز داده پشتیبانی از topologies مانند 10 است
    اترنت گیگابیت، فیبر کانال یا Infiniband - همانطور که در استانداردهای داده ها EN50173-5 و
    ISO / IEC 24764.

    MPO جزئیات:

    کابلهای MPO patch برای ایجاد ارتباط بین کاست MPO یا اتصال به تجهیزات فعال با رابط MPO / MTP استفاده می شود.

    در مواردی که یک کابل پچ MPO (از طریق یک متصل کننده MPO) به یک کابل دیگر MPO متصل شود، یکی از دو اتصال MPO باید مرد باشد (مجهز به پین).

    کابل های MPO پچ در 3 پیکربندی مختلف سیم کارت در دسترس هستند: مستقیم، کل تلنگر یا جفت فلپیپ

    کابل های MPO patch در کابل فیبر چند حالته و تک حالت در دسترس هستند.

    برنامه های کاربردی

    عملکرد مجمع MTP / MPO Termination:

    نوع / عملکرد یکپارچه (APC لهستانی) چند منظوره (PC / Flat Polish)
    استاندارد فقیر کم درآمد استاندارد فقیر کم درآمد
    حداکثر ضرر درج ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
    برگشت ضرر ≥ 50dB N / A
    دمای عملیاتی -40 ° C تا 80 ° C 40 درجه سانتی گراد تا 80 درجه سانتی گراد
    آزمایش طول موج 1310 نانومتر

    850 نانومتر

    استاندارد MTP:

    Ø مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

    کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

    Ø اپتیک موازی

    انجمن بین المللی نوری (OIF) سازگار است

    - InfiniBand مطابق

    Ø InfiniBand

    - 10G فیبر کانال مطابق

    - 40G و 100G IEEE 802.3

    - QSFP

    نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
    PC MTP ROC_X (abs) (میلی متر) 500
    ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
    Angle_X (گرم) -0.2 0.2
    Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
    فیبر Max.DH.All (نانوگرم) -600 600
    Max.DH.Ave (nm) -300 300
    Max.DH.Adj (nm) -300 300
    حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
    ارتفاع فیبر (nm) -300 300
    ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
    MTP APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
    ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
    Angle_X (گرم) -0.2 0.2
    Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
    فیبر Max.DH.All (نانوگرم) -600 600
    Max.DH.Ave (nm) -300 300
    Max.DH.Adj (nm) -300 300
    ارتفاع فیبر (nm)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات