خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

ماژول فرستنده ی اپتیک SPF OEM MMF 10G 300m Transmission SR SFP + Transceiver

ماژول فرستنده ی اپتیک SPF OEM MMF 10G 300m Transmission SR SFP + Transceiver

OEM SPF Optic Transceiver Module MMF 10G 300m Transmission SR SFP+ Transceiver

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در هر بسته
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 / ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: فرستنده نوری SFP طول موج: 850 نانومتر
نوع حالت: حالت تک فاصله انتقال: 300 متر
نرخ انتقال داده: 30% نصب شده: در دسترس

تنها حالت فیبر نوری MMF 10G 850nm 300m SR SFP + فرستنده طول موج 850nm

شرح:

SFP + SR به طور خاص برای انتقال داده های دو طرفه یکپارچه با کارایی بالا در فیبر نوری چند حالت طراحی شده است.
این ماژول فرستنده سازگار با توافقنامه Multisource کوچک SFP + (Plugable Plus Plus SFP +) (SFF-8431 Rev4.1) سازگار است. این نوع گیرنده به طور خاص برای حمل داده های سریال با سرعت 10.3125 گیگاهرتز بهینه سازی شده است، با ویژگی های لینک با 10 گیگابیت اترنت 10GBASE-SR / SW پایه IEEE 802.3ae و کانال فیبر 10G مطابق است.

امکانات:


فرستنده VCSEL 850nm
سرعت انتقال داده: 10.3 گیگابیت در ثانیه
فاصله تا 300 متر
منبع تغذیه 3.3V تنها و رابط منطقی TTL
اتصال دوبلکس LC
مطابق با MSA SFF-8431، IEEE 802.3ae
اختلاط قدرت: SFP + 1W
عملکرد نظارت دیجیتال دیجیتال
دمای عملیاتی: 0-70 درجه


برنامه های کاربردی:


10GBASE-SW / SR
کانال فیبر 10G
لینک دیگر نوری

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Mr. Michael

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات