خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

SM دوپلکس فیبر نوری Jumper کابل دو LC به کابل فیبر پچ کابل تنها حالت

SM دوپلکس فیبر نوری Jumper کابل دو LC به کابل فیبر پچ کابل تنها حالت

    • SM Duplex Fiber Optic Jumper Cables Dual LC TO LC Fiber Patch Cable Single Mode
    • SM Duplex Fiber Optic Jumper Cables Dual LC TO LC Fiber Patch Cable Single Mode
  • SM Duplex Fiber Optic Jumper Cables Dual LC TO LC Fiber Patch Cable Single Mode

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: LC LC فیبر پچ قطر: 2.0 میلیمتر
    نوع فیبر: دوبلکس اتصال دهنده: LC-LC
    رنگ: زرد طول: 3 متر

    کابل دوگانه LC به کابل فیبر پچ فیبر فیبر نوری SM یکپارچه تنها حالت نوری برای شبکه

    شرح:

    طول: 3m 5m 10m 20m
    اتصالات: LC به LC

    هسته: فیبر تک حالت

    تراکم: دوبلکس

    پایان / اندازه: PC لهستانی

    ویژگی های مکانیکی

    تعویض (dB): ≤ 0.1

    لرزش (dB): ≤ 0.1 (5 تا 50 هرتز، 1.5 میلیمتر)

    استحکام کششی (dB): ≤ 0.1 (کشش 0 تا 15 کیلوگرم)

    دمای بالای ≤ 0.2dB (+85 ℃ برای 50 ساعت)

    دمای پایین ≤ 0.2dB (-40 ° C برای 50 ساعت)

    دوچرخه سواری دما ≤ 0.2dB (-40 ° C تا 85 ° C، 5 سیکل)

    رطوبت ≤ 0.2dB (-25 ° C ~ 65 ° C، 93٪)

    کاربرد:

    انتقال سیگنال و انتقال اطلاعات

    شبکه مخابراتی، شبکه محلی (LAN)، شبکه های شهری، سیستم های ارتباطی فیبر نوری

    تجهیزات تست فیبر نوری / ابزار دقیق

    فیبر نوری CATV (تلویزیون کابلی)، سنسورهای فیبر نوری

    فیبر نوری پهنای باند خانه، فیبر FTTH به خانه

    فیبر نوری پانچ پچ، قفسه و دیوار کابلی فیبر نوری واحد سیم کشی

    گزینه های سفارش

    نوع اتصال SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
    لهستانی UPC، APC، PC
    نوع کابل ساده، دوبلکس مستقیم، دوبلکس معکوس
    فیبر SM (G652)، 62.5 / 125um، 50 / 125um، OM2، OM3، SM (G655)
    جلیقه کابل Riser، Plenum، LSZH
    قطر کابل 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm و غیره
    طول کابل طول در متر

    نوع:

    * نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MT-RJ، MU، و غیره

    * فرل پایان: PC، UPC، APC، و غیره.

    * نوع فیبر: تک حالت، فیبر نوری قطبی شدن، چندتایی 50/125، mutimode 62.5 / 125 و غیره.

    * کابل قطر: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm، و غیره

    * تعداد فیبر متصل: اتصال تک هسته، کانکتور دو هسته ای و اتصال چند هسته ای.

    مشخصات:

    اتصال دهنده LC به LC کت OD 2.0 میلیمتر
    حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ رنگ زرد
    لهستانی UPC به UPC طول موج 1310/1550 نانومتر
    نوع فیبر دوبلکس مواد ژاکت پی وی سی
    از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
    برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
    دمای کار -40 ~ 70 ℃ دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ℃
    قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر G652D

    امکانات

    * دوام خوب

    * تبادلگرایی خوب

    * ثبات درجه حرارت بالا

    * کم درج و از دست دادن انعکاس پشت

    * Superior Quality Standard PC / UPC / APC Polishing

    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE، TIA / EIA و IEC

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات