خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

کابل FTTH SC APC Patch Cord، کابل 2.0mm / 3.0mm Single-Mode Duplex Fiber Optic

کابل FTTH SC APC Patch Cord، کابل 2.0mm / 3.0mm Single-Mode Duplex Fiber Optic

FTTH SC APC Patch Cord , 2.0mm / 3.0mm Single Mode Duplex Fiber Optic Cable

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: NewLight
گواهی: IS09001-2008.ROHS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negoatiate
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: کابل SC SC فیبر پچ قطر: 2.0 میلیمتر
مدل: تنها اتصال دهنده: SC-SC
رنگ: زرد طول: 3 متر

SC APC 3M یکپارچه دوپلکس فیبر نوری کابل کابل SC 2.0mm یا 3.0mm FTTH فیبر نوری کابل کشی

مشخصات فنی

مشخصات واحد FC، SC، LC / Armored Cables ST، MU MT-RJ، MPO E2000
حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت حالت تک
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
از دست دادن درج دسی بل ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
برگشت ضرر دسی بل ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
طول موج Nm 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510
تعویض پذیری دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
دمای کار -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
قطر کابل میلیمتر φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9

مشخصات

1) نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
2) Ferrule End-face: PC، UPCAPC
3) نوع هسته: تک حالت (SM: 9 / 125um)، چندجملهای (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
4) تعداد کابل: Simplex، دوبلکس، 6cores، 12 corns، 16cores، 24cores، 36cores، 48cores ...
5) قطر کابل: φ3.0mm، φ2.0mm، φ0.9mm
6) طول کابل: 1، 2، 3 متر یا سفارشی
7) نوع کابل: PVC، LSZH، OM3، OFNR، OFNP، Plenum، زره پوش

امکانات

کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب
جایگزینی خوب Good durability
پایداری دمای بالا
CE، ROHS، FCC

برنامه های کاربردی


CATV
سیستم های فیبر نوری
انتقال اطلاعات فیبر نوری
ایجاد دسترسی به شبکه
سیستم کابل کشی، ODF
برنامه های FTTX



اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات