خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

فیبر نوری سبز OM3 فیبر نوری، 1.5M طول 12 فیبر نوری چند هسته ای کابل

فیبر نوری سبز OM3 فیبر نوری، 1.5M طول 12 فیبر نوری چند هسته ای کابل

    • Green LC OM3 Fiber Patch Cord , 1.5M Length 12 Core Multimode Fiber Optic Cable
    • Green LC OM3 Fiber Patch Cord , 1.5M Length 12 Core Multimode Fiber Optic Cable
  • Green LC OM3 Fiber Patch Cord , 1.5M Length 12 Core Multimode Fiber Optic Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: LC 12 هسته خوک زده قطر: 2.0 میلیمتر
    مدل: چند منظوره اتصال دهنده: LC
    رنگ: سبز طول: 1.5 متر

    LC OM3 12 هسته fanout فیبر نوری Pigtail چند منظوره 12 هسته 1.5M فیبر نوری pigtail 12 رنگ هسته ای

    مشخصات
    پارامتر
    کامپیوتر
    UPC
    APC
    چند حالت
    از دست دادن درج
    ≤0.3dB
    ≤0.3dB
    ≤0.3dB
    ≤0.3dB
    برگشت ضرر
    > 40dB
    > 50dB
    > 60dB
    /
    تبادل
    ≤0.2dB
    تکرارپذیری
    ≤0.2dB
    عمر خدمات
    > 1000 بار
    استحکام کششی
    > 10 کیلوگرم
    محدوده دما
    -40 ° C تا + 85 ° C
    اطلاعات اصلی هنگام خرید
    حالت فیبر
    نوع اتصال
    نوع کابل
    طول فیبر / کابل
    S = حالت تک
    M = چندجملهای
    P = فیبر PM
    X = دیگران
    SC = SC / PC
    FC = FC / PC
    FU = FC / UPC
    SU = SC / UPC
    FA = FC / APC
    SA = SC / APC
    ST = ST / PC
    LC = LC / PC
    xx = دیگران
    1 = 0.9 میلیمتر
    2 = 2 میلیمتر
    3 = 3 میلیمتر
    x = دیگران
    01 = 1.0 متر
    02 = 2.0 متر
    03 = 3.0 متر
    04 = 4..0m
    xx = دیگران

    مشخصات

    1) نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
    2) Ferrule End-face: PC، UPCAPC
    3) نوع هسته: تک حالت (SM: 9 / 125um)، چندجملهای (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
    4) تعداد کابل: Simplex، دوبلکس، 6cores، 12 corns، 16cores، 24cores، 36cores، 48cores ...
    5) قطر کابل: φ3.0mm، φ2.0mm، φ0.9mm
    6) طول کابل: 1، 2، 3 متر یا سفارشی
    7) نوع کابل: PVC، LSZH، OM3، OFNR، OFNP، Plenum، زره پوش

    امکانات

    کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب
    جایگزینی خوب Good durability
    پایداری دمای بالا
    CE، ROHS، FCC

    برنامه های کاربردی


    CATV
    سیستم های فیبر نوری
    انتقال اطلاعات فیبر نوری
    ایجاد دسترسی به شبکه
    سیستم کابل کشی، ODF
    برنامه های FTTX



    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات