خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

شبکه های محلی SC TO LC Adapter Single Mode با فلنج Square Flange Round

شبکه های محلی SC TO LC Adapter Single Mode با فلنج Square Flange Round

    • Local Area Networks SC TO LC Adapter Single Mode With Turn Round Square Flange
    • Local Area Networks SC TO LC Adapter Single Mode With Turn Round Square Flange
  • Local Area Networks SC TO LC Adapter Single Mode With Turn Round Square Flange

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 10 پیک در هر بسته
    زمان تحویل: ظرف 2 هفته
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 عدد / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: سفید ابی ماده: پلاستیک
    اتصال دهنده: SC-LC مدل: حالت تک
    لهستانی: UPC نام: fiber sc به ال سی آداپتور

    شبکه های محلی از آداپتور SC-LC SC به LC آداپتور فیبر نوری استفاده می کنند

    جزئیات سریع:

    افت اندرگیری: کمتر از 0.20db
    تکرارپذیری: کمتر از 10. 10
    تعویض پذیری: کمتر از 0.20
    مواد آستین: سرامیک وارداتی
    دمای کار: -40 ~ +80 (ج)
    دمای ذخیره سازی: -40 ~ +85 (ج)

    کاربرد:


    * شبکه مخابراتی
    * CATV
    * تجهیزات تست نوری
    * شبکه های محلی
    * شبکه های گسترده ای
    * شبکه پردازش داده ها

    وضعیت قابلیت اطمینان:

    برخورد مداوم (4000) به تغییر کمتر یا برابر 0.2dB = 45dB انعکاس
    آزمون قطره قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    آزمون خمش قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    تست چرخش قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    آزمون دوام قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    تست کشش تغییرات کمتر از 0.2dB انعکاس بیش از 45dB را وارد کنید
    مقاومت مصالح 200-400 گرم
    آزمایش لرزش قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    آزمایش افشاندن نمک قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    آزمون شوک حرارتی قرار دادن تغییر = 0.2dB = انعکاس 45dB
    دمای کار -20 ~ +70 درجه
    دمای ذخیره سازی -40 ~ +70 درجه

    ویژگی:

    مقدار ضرر وارد کردن کم
    جایگزینی مناسب
    دوباره قابل استفاده بودن
    دمای بالا را تحمل کنید
    اسید و قلیایی را تحمل کنید
    عملکرد پایدار
    توانایی عالی مکانیکی


    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات