خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

SC APC Female to Male 15 تن Attenuator، یک اتم تنفس فیبر حالت یکنواخت برای سیستم فیبر نوری

SC APC Female to Male 15 تن Attenuator، یک اتم تنفس فیبر حالت یکنواخت برای سیستم فیبر نوری

    • SC APC Female To Male 15 DB Attenuator , Single Mode Fiber Attenuator For Fiber Optic System
    • SC APC Female To Male 15 DB Attenuator , Single Mode Fiber Attenuator For Fiber Optic System
  • SC APC Female To Male 15 DB Attenuator , Single Mode Fiber Attenuator For Fiber Optic System

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 10 پیک در هر بسته
    زمان تحویل: 2 هفته
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: سبز اتصال دهنده: SC
    لهستانی: APC حالت: حالت تک
    تنفس: 15dB ماده: فلز، پلاستیک

    سیستم فیبر نوری استفاده از SC APC زن به مرد 15dB فیبر نوری Attenuator SC APC مرد زن


    جزئیات سریع:

    SC / APC 15dB Attenuator فیبر نوری ثابت
    1-30dB در دسترس است
    کیفیت خوب
    بهترین قیمت
    تحویل سریع


    امکانات:

    بیش از 1000 ساعت کارکرد پیوسته 1 وات
    ضعف دقیق
    افت بازده UPC> 50 dB APC> 60 dB
    طراحی پهنای باند کم برای بهره برداری در هر دو 1310 و 1550 نانومتر
    محدوده تضعیف برای SC، FC و LC نوع 1 تا 13 dB با افزایش 1 dB، 15 dB و 20 dB

    مشخصات:

    جدول پارامتر: شرح واحد وضعیت ارزش های
    برگشت ضرر دسی بل کامپیوتر ≥50
    دسی بل APC ≥60
    دقت ضخامت دسی بل 1dB-10dB <0.5
    دسی بل 11dB-20dB <1
    طول موج عملیاتی Nm SM 1200،1600 یا 1310،1550
    Nm MM 850، 1300
    از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل / ≤0.2
    حداکثر توان ورودی مگاوات / 200
    دمای عملیاتی ° C / -40 تا +80

    SC / APC Attenuator Dtail:


    ما ارائه می دهیم خطوط گسترده ای از موج دوگانه (1310 / 1550nm) Atmtenuators فیبر نوری Singlemode. این اتناتورهای همه جانبه در خط مناسب راه حل مناسب برای کاهش اتصالات فیبر Singlemode برای هر دو کاربرد آزمایشگاهی و تجاری است. این مجموعه از بالاترین کیفیت مواد و کارخانه آزمایش شده ساخته شده است، این سری ارائه می دهد گسترده ترین مجموعه ای از سبک های اتصال و نوع لهستانی.

    مقدار تخریب 1dB ~ 30dB
    طول موج 1240 ~ 1620 نانومتر (دوگانه 1310/1550 نانومتر)
    حق بیمه
    برگشت ضرر UPC> 55dB
    APC> 65dB

    تضعیفی

    دقت

    1 ~ 7 dB ± 0.5dB
    8 ~ 12 dB ± 0.7dB
    13 ~ 17 dB ± 1.0dB
    18 ~ 25 dB ± 1.3dB
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000mW است
    افت وابسته به قطبش ≤0.1dB
    محدوده دمای کاری -40 تا 75
    محدوده دمای ذخیره سازی -40 تا 85
    رطوبت 95٪ RH

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات