خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

نصب آسان SC TO SC کابل فیبر پچ Single Model 3.0mm قطر 1 متر طول

نصب آسان SC TO SC کابل فیبر پچ Single Model 3.0mm قطر 1 متر طول

Easy Instalation SC TO SC Fiber Patch Cable Single Model 3.0mm Diameter 1 Meter Length

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: NewLight
گواهی: IS09001-2008.ROHS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negoatiate
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: کابل SC SC Fiber Patch Cord قطر: 3.0 میلیمتر
نوع فیبر: سیمپلکس اتصال دهنده: SC-SC
رنگ: زرد طول: 3 متر

کابل های SC / UPC به SC / UPC فیبر نوری Jumper قطر 3.0mm 1 متر طول مدل واحد

جزئیات سریع:

1. SC Fiber Patch Cord / Pigtail
2. Simplex، duplex.Mode: SM، MM
3. پرداخت: PC / UPC / APC
3. آزمون 100٪، کیفیت خوب، تحویل سریع
توضیحات: بند ناف فیبر فیبر نوری / پیگاتیل
کابل پچ فیبر نوری کامپوزیت فوق العاده قابل اطمینان است که با کم شدن جابجایی و عدم بازگشت به آن می آید. آنها با انتخاب پیکسل سیم پیچ و یا دوبلکس شما مطابق با IEC، Telcordia GR-326-CORE Standard ساخته می شوند.


تست قابلیت اطمینان محیطی


عملکرد پچکورد ها با توجه به استانداردهای IEC، GR-326-CORE، در آزمایش ویژگی های نوری، آزمون ارتعاش، دوچرخه سواری حرارتی، مقاومت در برابر ضربه، فرسایش اسپری نمک، پیری گرما، مقاومت در برابر رطوبت و سایر موارد، به دقت طراحی شده است.


ویژگی های کلیدی


1. کاهش ورودی / بازگشت
2. انواع مختلف کانکتور در دسترس است
3. نصب آسان
4. پایدار محیط زیست


امکانات و سفارشات:


مشخصات کامل، FC، SC، ST، LC، MTRJ و غیره
مجموعه های 2.Simplex و Duplex موجود است
3.Singlemode و چند منظوره در دسترس است
4.PC، UPC و APC پرداخت در دسترس است
پوسته بیرونی 5.PVC و LSZH.
اندازه 6.0.9mm، 2.0mm و 3.0mm
7. کابل های پچ هیدرولیکی بر اساس درخواست در دسترس هستند
8.Fan-out در دسترس (نوار / بسته نرم افزاری)
9.Pigtail در دسترس است
10.Loopback در دسترس است
طول 11.Customized

ویژگی های مکانیکی

تعویض (dB): ≤ 0.1

لرزش (dB): ≤ 0.1 (5 تا 50 هرتز، 1.5 میلیمتر)

استحکام کششی (dB): ≤ 0.1 (کشش 0 تا 15 کیلوگرم)

دمای بالای ≤ 0.2dB (+85 ℃ برای 50 ساعت)

دمای پایین ≤ 0.2dB (-40 ° C برای 50 ساعت)

دوچرخه سواری دما ≤ 0.2dB (-40 ° C تا 85 ° C، 5 سیکل)

رطوبت ≤ 0.2dB (-25 ° C ~ 65 ° C، 93٪)

کاربرد:

انتقال سیگنال و انتقال اطلاعات

شبکه مخابراتی، شبکه محلی (LAN)، شبکه های شهری، سیستم های ارتباطی فیبر نوری

تجهیزات تست فیبر نوری / ابزار دقیق

فیبر نوری CATV (تلویزیون کابلی)، سنسورهای فیبر نوری

فیبر نوری پهنای باند خانه، فیبر FTTH به خانه

فیبر نوری پانچ پچ، قفسه و دیوار کابلی فیبر نوری واحد سیم کشی

گزینه های سفارش

نوع اتصال SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
لهستانی UPC، APC، PC
نوع کابل ساده، دوبلکس مستقیم، دوبلکس معکوس
فیبر SM (G652)، 62.5 / 125um، 50 / 125um، OM2، OM3، SM (G655)
جلیقه کابل Riser، Plenum، LSZH
قطر کابل 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm و غیره
طول کابل طول در متر

نوع:

* نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MT-RJ، MU، و غیره

* فرل پایان: PC، UPC، APC، و غیره.

* نوع فیبر: تک حالت، فیبر نوری قطبی شدن، چندتایی 50/125، mutimode 62.5 / 125 و غیره.

* کابل قطر: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm، و غیره

* تعداد فیبر متصل: اتصال تک هسته، کانکتور دو هسته ای و اتصال چند هسته ای.

مشخصات:

اتصال دهنده SC به SC کت OD 3.0 میلیمتر
حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ رنگ زرد
لهستانی UPC به UPC طول موج 1310/1550 نانومتر
نوع فیبر سیمپلکس مواد ژاکت پی وی سی
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 70 ℃ دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ℃
قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر G652D

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Mr. Michael

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات