خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

کابل های فیبر نوری فیبر نوری 200M Singlemode Simplex G657A FC FC فیبر نوری کابل

کابل های فیبر نوری فیبر نوری 200M Singlemode Simplex G657A FC FC فیبر نوری کابل

200M Outdoor Fiber Optic Jumper Cables Singlemode Simplex G657A FC FC Fiber Optic Cable

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: NewLight
گواهی: IS09001-2008.ROHS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negoatiate
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: FC-FC فیبر پچ کابل قطر: 2.0 میلیمتر
نوع فیبر: دوبلکس اتصال دهنده: FC-FC
رنگ: سیاه طول: 200 متر

خط فرمان 200M FC / UPC-FC / UPC FTTH قطره کابل Singlemode Simplex G657A رنگ سیاه


مشخصات


افت اندرگیری: ≤ 0.3dB
افت بازدهی: ≥55dB
طول عمر ≥ 1000 بار
دمای کار؛ -40 ~ + 80 درجه
طول موج کار: 1310-1550 نانومتر

ویژگی


مناسب برای شبکه های مخابراتی
نوع: FC، SC، ST، MU، LC، MTRJ، MPO، SMA، E2000، DIN
دوام و قابلیت اطمینان بالا
از دست دادن درجۀ پایین و از دست دادن بازگشت بالا
تنها حالت / چند حالت، PC / UPC / APC سیم کشی پچ و pigtail در دسترس است
هسته تک هسته ای، 2 هسته، 4 تراشه، 6 هسته، 8 هسته، 12 هسته و چند سیم هسته پچ و جعبه قابل دسترس

شرح


کابل فیبر نوری SC در حالت تک و چند حالته در دسترس است و کاملا با محصولات NTT-SC قابل مقایسه است. هر دو حالت تک و نسخه های چند منظوره فیبر پلاستیکی SC با یک فرولر سرامیکی زیرکونیا با پروفیل UPC قبل از جلا و انتهای کروی محدب عرضه می شود. این انواع صورت پایان می دهد برای پرداخت سریع تر، و انعکاس کم پشت و از دست دادن نوری، در حالی که تضمین حداکثر تکرار پذیری.

گزینه های سفارش

1) نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
2) Ferrule End-face: PC، UPCAPC
3) نوع هسته: تک حالت (SM: 9 / 125um)، چندجملهای (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
4) تعداد کابل: Simplex، دوبلکس، 6cores، 12 corns، 16cores، 24cores، 36cores، 48cores ...
5) قطر کابل: φ3.0mm، φ2.0mm، φ0.9mm
6) طول کابل: 1، 2، 3 متر یا سفارشی
7) نوع کابل: PVC، LSZH، OM3، OFNR، OFNP، Plenum، زره پوش

ویژگی های مکانیکی

تعویض (dB): ≤ 0.1

لرزش (dB): ≤ 0.1 (5 تا 50 هرتز، 1.5 میلیمتر)

استحکام کششی (dB): ≤ 0.1 (کشش 0 تا 15 کیلوگرم)

دمای بالای ≤ 0.2dB (+85 ℃ برای 50 ساعت)

دمای پایین ≤ 0.2dB (-40 ° C برای 50 ساعت)

دوچرخه سواری دما ≤ 0.2dB (-40 ° C تا 85 ° C، 5 سیکل)

رطوبت ≤ 0.2dB (-25 ° C ~ 65 ° C، 93٪)

کاربرد:

انتقال سیگنال و انتقال اطلاعات

شبکه مخابراتی، شبکه محلی (LAN)، شبکه های شهری، سیستم های ارتباطی فیبر نوری

تجهیزات تست فیبر نوری / ابزار دقیق

فیبر نوری CATV (تلویزیون کابلی)، سنسورهای فیبر نوری

فیبر نوری پهنای باند خانه، فیبر FTTH به خانه

فیبر نوری پانچ پچ، قفسه و دیوار کابلی فیبر نوری واحد سیم کشی

گزینه های سفارش

نوع اتصال SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
لهستانی UPC، APC، PC
نوع کابل ساده، دوبلکس مستقیم، دوبلکس معکوس
فیبر SM (G652)، 62.5 / 125um، 50 / 125um، OM2، OM3، SM (G655)
جلیقه کابل Riser، Plenum، LSZH
قطر کابل 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm و غیره
طول کابل طول در متر

نوع:

* نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MT-RJ، MU، و غیره

* فرل پایان: PC، UPC، APC، و غیره.

* نوع فیبر: تک حالت، فیبر نوری قطبی شدن، چندتایی 50/125، mutimode 62.5 / 125 و غیره.

* کابل قطر: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm، و غیره

* تعداد فیبر متصل: اتصال تک هسته، کانکتور دو هسته ای و اتصال چند هسته ای.

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات