خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

SC / PC - SC / PC فیبر نوری پچ کابل سیمپلکس حالت تک سیم نارنجی 50/125 مواد PVC

SC / PC - SC / PC فیبر نوری پچ کابل سیمپلکس حالت تک سیم نارنجی 50/125 مواد PVC

    • SC / PC - SC / PC Fiber Optic Patch Cord Simplex Single Mode Orange Cable 50/125 PVC Material
    • SC / PC - SC / PC Fiber Optic Patch Cord Simplex Single Mode Orange Cable 50/125 PVC Material
  • SC / PC - SC / PC Fiber Optic Patch Cord Simplex Single Mode Orange Cable 50/125 PVC Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: SC / PC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: SC / PC - SC / PC فیبر نوری پچ کابل سیمپلکس حالت تک سیم نارنجی 50/125 مواد PVC مواد: ژاکت پی وی سی
    نوع فیبر: 50 / 125um نوع کانکتور: SC / PC -SC / PC
    حالت: چند حالت نوع هسته کابل: سیمپلکس / دوبلکس
    رنگ کابل: نارنجی قطر کابل: 2.0mm / 3.0mm
    طول کابل: به عنوان مورد نیاز شما از دست دادن درج: d 0.3dB
    برگشت ضرر: d40dB

    بند ناف فیبر نوری نام محصول:

    SC / PC - فیبر نوری SC / PC Patch Cord Simplex کابل نارنجی تک حالت 50/125 مواد PVC

    بند ناف فیبر نوری توضیحات:

    بند ناف فیبر نوری با توجه به درخواست شما می تواند طول ، اتصالات ، قطر کابل ، رنگ کابل را تنظیم کنید.

    همچنین می توانیم آرم Compay شما را بر روی کابل به صورت رایگان چاپ کنیم ، اما MOQ طول کل برای یک کابل مشخصات باید 1000M باشد.

    به عنوان مثال: طول کل یک سفارش برای کابل پی وی سی singlex ساده G652D 2.0mm ، 1000 متر ، پس از تولید کابل هفتم می توانیم چاپ را روی دستگاه خود تنظیم کنیم.

    لطفاً قبل از شروع تولید کابل ، آرم چاپ را به ما اطلاع دهید.

    ویژگی های بند ناف فیبر نوری


    مجامع ساده یا دوبلکس یا چند فیبر
    کابل های LSZH و RoHS در دسترس هستند با بالاترین درجه بندی یا پلنوم
    از دست دادن کم درج ، سازگار با IEC ، TIA / EIA ، Telcordia
    طول کابل فیبر نوری و رنگ های ژاکت
    انواع مختلف فیبر و طول موج ، حالت معمولی 9/125 معمولی ، مولتی مد 50/125 و چند حالت 62.5 / 125
    کابلهای فیبر نوری با قطر بیرونی 0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm
    PC ، UPC و انواع لهستانی APC
    بسته بندی خوب ، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع
    تست تمیز کردن IEC 100٪ هندسه تست IEC در دسترس است
    خدمات نصب شده قابل دسترسی است

    برگه داده بند ناف فیبر نوری :

    مولفه های مجامع کابل فیبر استاندارد
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
    مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرولی سرامیک
    تست طول موج 30 m 3010/1550 ± 30nm 3050 8 850/1300 n 30nm
    ضرر و زیان درج (dB) 0.25dB PC (PC / UPC / APC) d 0.3dB (PC / UPC)
    بازده ضرر (dB) d50dB (PC / UPC)
    60dB (APC)
    d40dB (PC / UPC)
    قابل تعویض d 0.2dB
    مجامع کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Patchcord فن
    دمای کار (° C) -10 ~ + 70
    دمای ذخیره سازی (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی 1unit / کیسه
    * تمام مقادیر مشخص شده با کانکتور هستند.

    نحوه سفارش بند ناف فیبر نوری

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق با نیاز شما

    نوع اتصال دهنده بند ناف فیبر نوری:

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه برمی گردد

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات