خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری FC-SC تک حالت فیبر نوری کابل فیبر با قطر 3.0 میلی متر PVC

کابل فیبر نوری FC-SC تک حالت فیبر نوری کابل فیبر با قطر 3.0 میلی متر PVC

    • FC-SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Simplex Pvc 3.0mm Diameter Fiber Cable
    • FC-SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Simplex Pvc 3.0mm Diameter Fiber Cable
    • FC-SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Simplex Pvc 3.0mm Diameter Fiber Cable
  • FC-SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Simplex Pvc 3.0mm Diameter Fiber Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: FC - SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: کابل فیبر نوری FC-SC تک حالت فیبر نوری کابل فیبر با قطر 3.0 میلی متر PVC نوع کانکتور: FC / SC
    مواد: پی وی سی قطر کابل: 3.0 میلی متر
    نوع فیبر: G652D حالت: حالت تک 9/125
    نوع هسته: کابل سیمپلکس رنگ کابل: رنگ زرد
    طول کابل: به عنوان مورد نیاز خود از دست دادن درج: d 0.3dB
    برگشت ضرر: d50dB

    بند ناف فیبر نوری نام محصول:

    کابل فیبر نوری FC-SC تک حالت فیبر نوری کابل فیبر با قطر 3.0 میلی متر PVC

    بند ناف فیبر نوری توضیحات:

    بند ناف فیبر نوری ما از دست دادن بازده بالا و از دست دادن کم درج ، از بین رفتن ضریب فیبر نوری کمتر از 0.2dB ، از دست دادن بازده بند ناف فیبر UPC بیش از 55dB ، APC بیش از 60dB است

    مطابق درخواست شما ، کلیه بندهای پچ را می توان دستگیر کرد.

    ما آن را مطابق استاندارد اروپا تولید می کنیم. ما کیفیت را کنترل خواهیم کرد و 100٪ اطمینان حاصل خواهیم کرد که هر محصول قبل از حمل و نقل واجد شرایط است

    ویژگی ناف فیبر نوری پچ:

    استاندارد: IEC ، Telcordia GR-326-CORE
    محدوده دمای کار: -40 درجه سانتیگراد - 80 درجه سانتی گراد
    لهستانی: PC / UPC / APC
    محدوده دمای ذخیره سازی: -40 ° C - 80 ° C
    مقاومت کششی بند ناف:> 10 کیلوگرم
    قطر بند ناف فیبر: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، فیبر 3.0 میلی متر در دسترس است
    کابل فیبر PVC یا کابل LSZH موجود است
    بند ناف فیبر نوری با قابلیت تغییر عالی و تکرارپذیری



    برنامه های کاربردی بند ناف فیبر نوری

    1. CATV
    2. خاتمه دوره فعال
    3. شبکه های ارتباطی
    4- مترو
    5. شبکه های محلی (LAN)
    6. شبکه های پردازش داده ها
    7. تجهیزات تست
    8- تأسیسات مقدماتی.
    9. شبکه های گسترده ای (شبکه های گسترده)


    برگه داده بند ناف فیبر نوری:

    مشخصات بند ناف فیبر نوری
    گم شدن درج کمتر از 0.2dB
    برگشت ضرر MM بیش از 40dB
    SM بیش از 50dB
    APC بیش از 60dB
    تکرارپذیری کمتر از 0.2dB
    تغییرپذیری کمتر از 0.1 dB
    ضربان فشار خون -40 ° C ~ 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ 80 ° C
    استحکام کششی > 10 کیلوگرم
    شعاع خمشی 35 میلی متر
    طول سفارشی




    اطلاعات سفارش سفارش بند ناف فیبر نوری:

    چکمه اتصال دهنده نوع فیبر شماره کابل فرول طول رنگ

    0.9 میلی متر

    2.0 میلی متر

    3.0 میلی متر

    FC
    LC
    SC
    ST
    MU
    D4
    MTRJ
    MPO / MTP
    شام بخور
    E2000
    DL72

    9 / 125um SM
    50 / 125um MM
    62.5 / 125um MM
    OM3
    OM4
    OM5

    ساده

    دوبلکس

    چند فیبر

    روبان

    کامپیوتر

    APC

    UPC

    1 متر
    2 متر
    3 متر
    4 متر
    5 متر
    ......
    سفارشی

    آکوا
    سیاه
    رنگ بژ
    آبی
    خاکستری
    نارنجی
    سفید
    رنگ زرد



    فیبر نوری پچ بند ناف کاربرد:





    نحوه قرار دادن بند ناف فیبر نوری:

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (رنگ آبی UPC و رنگ سبز APC) / حالت چند (رنگ بژ PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core / 48 core / 96 core و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق با نیاز شما

    نوع اتصال دهنده بند ناف فیبر نوری:



    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟
    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟
    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟
    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟
    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟
    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟
    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.
    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟
    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟
    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟
    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟
    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.
    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه برمی گردد

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟
    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.
    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما
    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.
    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.
    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.
    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟
    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات