خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

1 M FC / APC حالت تک فیبر Splitter PVC 0.9 / 2.0 / 3.0 WDM جعبه

1 M FC / APC حالت تک فیبر Splitter PVC 0.9 / 2.0 / 3.0 WDM جعبه

    • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box
    • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box
  • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE,ISO,RoHS
    شماره مدل: LC / ST / FC / SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 پیک در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / ST / FC / SC / MPO / MTP / MU / MTRJ مواد کابل: PVC / LSZH
    نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 حالت نوع: تک / چند حالت
    نوع هسته: sinplex / duplex / 4/6/8/12/24 هسته قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0
    طول کابل: می تواند سفارشی زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
    بسته بندی: کیسه اپرا با جعبه کارتن شرایط پرداخت: T / T، 30٪ پیش پرداخت، تعادل پرداخت قبل از تحویل

    شرح :

    1 M FC / APC تک حالت فیبر نوری Splitter PVC 0.9 / 2.0 / 3.0 WDM جعبه

    کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه می باشد. گیاهان متوقف شده چغندر می توانند به راحتی به هم پیوسته یا مکانیکی به خط فیبر موجود تبدیل شوند.

    powerlink.COM انعطاف پذیری بالایی در فیبرهای فیبر دار دارد، از جمله انواع تک حالت، چند منظوره و 10G 50 / 125um OM3، فیبر ساده، 4 الیاف، 6 الیاف، 8 الیاف، 12 الیاف، 24 الیاف، 48 الیاف و غیره. این فیبرهای فیبر را می توان با کیت های فن و کامل با استانداردهای Telcordia، EIA / TIA و IEC سازگار کرد.

    مشخصات فنی

    مورد شرح
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
    مواد ژاکت LSZH / PVC
    نوع اتصال SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU
    مواد فرول سرامیک
    ابعاد کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm
    رنگ کابل رنگ زرد نارنجی
    آزمایش طول موج ± 30 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
    افت بازده (دسی بل) ≤ 0.3dB
    افت بازده (دسی بل) ≥50dB
    مجامع کابل سیم کشی Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out سیم پچ
    دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
    دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی کیسه پلی

    عملکرد و ویژگی ها

    افت درجۀ کم

    سازگاری خوب

    افت بازده بالا

    عملکرد خوب درج دو جانبه

    ثبات درجه حرارت خوب



    برنامه های کاربردی

    • CATV؛
    • خاتمه دستگاه فعال
    • شبکه های مخابراتی؛
    • مترو؛
    • شبکه های محلی
    • شبکه های پردازش داده؛
    • ابزار آزمایش؛
    • نصب و راه اندازی؛
    • شبکه های گسترده ای




    نوع اتصال:

    نوع اتصال دهنده SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA ....
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد، خاکستری، آسمان بول، نارنجی، سفید، بل










    بخش تولید ما:




    تست :




    کنترل کیفیت :





    بسته بندی :

    • بسته بندی: کیسه و جعبه caron
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS. اگر شما یکی دیگر دارید
    • حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.
    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.








    تحویل :





    پرداخت :





    تماس :




    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات