خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

1 M FC / APC حالت تک فیبر Splitter PVC 0.9 / 2.0 / 3.0 WDM جعبه

1 M FC / APC حالت تک فیبر Splitter PVC 0.9 / 2.0 / 3.0 WDM جعبه

    • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box
    • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box
  • 1 M FC / APC single mode Fiber Splitter  PVC 0.9 /  2.0 / 3.0  WDM box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE,ISO,RoHS
    شماره مدل: LC / ST / FC / SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 پیک در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: LC / ST / FC / SC / MPO / MTP / MU / MTRJ مواد کابل: PVC / LSZH
    نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 نوع حالت: حالت تک / چند
    نوع هسته: sinplex / duplex / 4/6/8/12/24 core قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0
    طول کابل: می تواند سفارشی زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی: کیسه اوپ با جعبه کارتن شرایط پرداخت: T / T ، 30٪ سپرده در پیش پرداخت ، مانده پرداخت شده قبل از تحویل
    برجسته:

    fiber optic plc splitter

    ,

    fiber optic cable splitter

    شرح :

    جعبه WDM 1M FC / APC تک حالته فیبر نوری PVC 0.9 / 2.0 / 3.0

    کابلهای رنگی فیبر راهی سریع برای ساخت خاتمه کارخانه در این زمینه ارائه می دهند. رنگدانه های خاتمه یافته کارخانه به راحتی می توانند با هم ادغام شوند یا به صورت مکانیکی به خط فیبر موجود وصل شوند.

    powerlink.COM انعطاف پذیری گسترده ای را روی رنگهای مخصوص فیبر از جمله انواع منفرد ، چند حالته و 10G 50 / 125um OM3 ، فیبر سیمپلکس ، 4 فیبر ، 6 الیاف ، 8 الیاف ، 12 فیبر ، 24 فیبر ، 48 فیبر و غیره فراهم می کند. این رنگدانه های فیبر می توانند با کیت های فن و کاملاً مطابق با استانداردهای Telcordia ، EIA / TIA و IEC باشند.

    تقسیم کننده های Single Mode 1x8 فیبر نوری Planar Lightwave Circuit (PLC) به کاربر اجازه می دهند تا یک سیگنال ورودی منفرد را به هشت سیگنال خروجی تقسیم کند ، که برای شبکه های نوری غیرفعال (PON) و دیگر برنامه های دارای تعداد کانال بالا مناسب است. در مقایسه با اتصال دهنده های فیبر فیوز ، جایی که نور از یک هسته فیبر به هسته دیگر وصل می شود ، این دستگاه ها به عنوان یک موجبر موج مداوم کار می کنند که سیگنال های انتشار را تقسیم می کند. برای اطلاعات بیشتر به برگه آموزش کوپلر 1x8 مراجعه کنید. هر تقسیم کننده دارای پهنای باند 40 نانومتری در هر دو طول موج 1310 نانومتر و 1550 نانومتر در مرکز می باشد و می تواند در هنگام خاتمه از حداکثر 300 مگاوات پشتیبانی کند. آنها نمی توانند به صورت معکوس مورد استفاده قرار گیرند تا منابع نور با یکدیگر در یک درگاه خروجی ترکیب شوند.

    مشخصات فنی

    مورد شرح
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
    مواد ژاکت LSZH / PVC
    نوع اتصال SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU
    مواد فرولی سرامیک
    ابعاد کابل 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر
    رنگ کابل رنگ زرد نارنجی
    تست طول موج 30 m 3010/1550 ± 30nm 3050 8 850/1300 n 30nm
    ضرر درج (dB) d 0.3dB
    بازده ضرر (dB) d50dB
    مجامع کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out بند ناف
    دمای کار (° C) -10 ~ + 70
    دمای ذخیره سازی (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی کیف پلی

    عملکرد و ویژگی ها

    از دست دادن کم درج

    تولید مثل خوب

    ضرر بالا

    عملکرد درج متقابل خوب

    پایداری دما خوب است



    برنامه های کاربردی

    • CATV؛
    • خاتمه فعال دستگاه؛
    • شبکه های ارتباطی؛
    • مترو؛
    • شبکه های محلی
    • شبکه های پردازش داده؛
    • ابزار آزمایش؛
    • نصب مقدماتی؛
    • شبکه های گسترده ای




    نوع کانکتور:

    نوع کانکتور SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA…
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد ، خاکستری ، بلوز آسمان ، نارنجی ، سفید ، بلا









    بخش تولید ما:




    تست :





    بسته بندی :

    • بسته بندی: کیف و جعبه کارون
    • حمل و نقل: بین المللی اکسپرس: فدرال اکسپرس ، DHL ، UPS ، TNT و EMS. اگر یک مورد دیگر دارید
    • لطفا شرکت حمل و نقل دلخواه ، لطفا از قبل به ما اطلاع دهید.
    • FedEx یک شبه: 1-3 روز کاری (آخر هفته و تعطیلات استثنا) برای تحویل طول می کشد.
    • DHL: 2-4 روز کاری (آخر هفته و تعطیلات استثنا) برای تحویل طول می کشد. برای اسپانیا ، ایتالیا ، برزیل و برخی کشورهای دیگر ، به دلیل مدت زمان ترخیص گمرک ، اقلام مدت زمان بیشتری را برای ورود به آنها می طلبد.








    تحویل :





    پرداخت :





    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    تلفن: 0086-13534063703

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)