خانه محصولاتقاب توزیع فیبر نوری

قاب توزیع فیبر نوری 1U MPO / MTP مرد - LC چند حالت OM3 1 متر

قاب توزیع فیبر نوری 1U MPO / MTP مرد - LC چند حالت OM3 1 متر

    • 1U Fiber Optic Distribution Frame MPO / MTP male - LC multi mode OM3 1 meter
    • 1U Fiber Optic Distribution Frame MPO / MTP male - LC multi mode OM3 1 meter
    • 1U Fiber Optic Distribution Frame MPO / MTP male - LC multi mode OM3 1 meter
    • 1U Fiber Optic Distribution Frame MPO / MTP male - LC multi mode OM3 1 meter
  • 1U Fiber Optic Distribution Frame MPO / MTP male - LC multi mode OM3 1 meter

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - LC / SC / FC / ST

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فولاد ضد زنگ کاربرد: شبکه FTTH / FTTB / FTTX
    درجه حرارت: -20 ° ~ +80 ° حداکثر ظرفیت: 144 هسته
    آداپتور مناسب: LC / SC / ST / FC / MPO اندازه: 19 اینچ
    OEM / ODM: قابل قبول زمان معین: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    روش پرداخت: T / T، Paypal، اتحادیه غربی، پول گرم

    شرح

    1U MPO / MTP مرد - LC فیبر نوری توزیع قاب چند حالت OM3 1 متر

    ماژول های کاست 12 تا 2/1 ماژول یک خط تک سیگنال های نوری موازی را در کانال های 12 کانال دوبلکس دیجیتال تبدیل می کند. یک اتصال MTP / MPO تنها در حال اجرا 40G / 100G است که به 12 خط 10G / 40G بر روی duplex LC برمی گردد. ماژول های Plug-Play 2 / 1x MTP / MPO به صورت کامل 2 / 1x MTP / MPO برای 10G / 40G اترنت، کانال فیبر و مرکز داده با سرعت بالا طراحی شده است.

    ماژول MTP / MPO Breakout Cassette قابلیت اتصال 2/1 پشت 12/24 فیبر MTP / MPO و 12 پورت دوبلکس LC در جلو را دارد. این پایه 24 کاست به منظور ارتقاء لینک های موجود LC به اپتیک موازی SR4 بدون هدر رفتن هر نوع فیبر در داخل کابل طراحی شده است و ایده آل برای راه اندازی یک راه حل اتصال Base-8 برای استفاده در زمینه های توزیع اصلی، افقی و تجهیزات است.

    ماژول کاست MPO / MTP از ورق فولاد نورد سرد یا آلومینیومی، ماژول های کاست MPO / MTP ارائه انتقال امن بین اتصالات گسسته MPO / MTP و LC یا SC است. آنها برای متصل کردن ستون فقرات MPO / MTP با پچ LC یا SC استفاده می شوند.

    ماژول MTP / MPO Breakout Cassette نوعی ماژول است که اجازه می دهد تا به سرعت در حال گسترش زیرساخت های مرکز داده با چگالی بالا و همچنین بهبود عیبیابی و تنظیم مجدد در طول حرکت، اضافه و تغییر. که اثبات شده است صرفه جویی در زمان و انرژی و همچنین هزینه های کارآمد؟ علاوه بر این، کاربران را قادر می سازد که فیبرهایی که توسط یک کابل تنه آورده شده اند و آنها را به یک کابل دو نفره توزیع کنند.

    ویژگی های کاست MTP / MPO دارای عملکرد بهینه شده با کمترین ضرر درج و مجازات قدرت، رابط کاربری با تراکم بالا و MTP / MPO از خواص نوری و مکانیکی برتر است.

    امکانات:

    طراحی برای MPO / MTP SYSTEM، برای به سرعت راه اندازی شبکه و حل سریع راه حل

    طرح با چگالی بالا و کوچک؛

    8 و 12 و 24 نسخه فیبر - 4/6/12 LC (Duplex) / SC (Simplex) قطعات نوری

    Multimode موجود (62.5 / 125، استاندارد 50/125 و OM3، OM4) و تنها حالت (OS1 / 2) فیبر.

    کابل و تجهيزات آزمايش شده و کارخانه برای اتصال فواصل ميدان فوری با کیفیت و عملکرد تضمین شده

    پوسته فلزی با استحکام بالا، فیبرهای داخلی را به طور موثر محافظت می کند

    پشتیبانی از reconfiguration آسان برای حرکت، اضافه، و تغییرات

    برای نصب آداپتور LC / SC موجود است.

    عملکرد نوری:

    شمار فیبر 24 نوع فیبر نوع فیبر

    نوع اتصال جلو

    12x LC UPC دوبلکس

    12x LC UPC دوبلکس

    2x MTP UPC Base-12 (مرد)

    1x MTP UPC Base-12 (مرد)

    آداپتور MTP

    کلید تا کلید پایین

    کلیدی تا کلید UP

    آداپتور LC LC DX SC رد پای

    LC DX SC رد پای

    SM: MTP≤0.35dB، LC≤0.2dB

    MM: MTP≤0.35dB، LC≤0.2dB

    برگشت ضرر

    SM: MTP≥60dB، LC≥50dB

    MM: MDP≥20dB، LC≤20dB

    دمای عملیاتی

    0 تا 70 درجه سانتیگراد

    (32 تا 158 درجه فارنهایت)

    دمای حمل و نقل و حمل و نقل -40 ° C تا + 75 ° C

    عکس های بیشتر

    بخش تولید ما:

    کنترل کیفیت

    تحویل و پرداخت

    چرا ما را انتخاب کن


    قیمت 1.Competitive
    تحویل 2.Fast
    گارانتی 3.Longtime
    کیفیت قابل قبول 4
    5. پشتیبانی محصول و فنی حرفه ای
    6. پاسخ سریع برای هر گونه سوال و یا پرس و جو
    خدمات 7.Value-اضافه: به جز محصولات خوب، ما می توانیم خدمات خوب در زمینه لجستیک و کمک های دیگر شما ممکن است نیاز به ارائه.

    خدمات ما:


    1. درخواست خود را به ما ارسال کنید، ما ظرف مدت 12 ساعت به شما بازخواهیم گشت.
    2. کنترل فرایند سخت و کنترل مواد اولیه را برای تأمین طول عمر 30 ساله انجام دهید.
    3. محصولات ما به خوبی تست شده، ما شما را با گزارش تست و صدور گواهینامه ارائه می کنیم.
    4. ما صادقانه به مشتریان خانه و خارج از کشور به بازدید از کارخانه ما استقبال می کنیم.

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات