خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ

12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ

    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
  • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک نوع اتصال: MPO
    حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
    تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥ 65dB
    گواهی: CE، ISO، RoHS دمای کار: -40- + 80
    فیبر شمارش: 12 هسته

    توضیحات محصول

    12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ

    یک اتناتور فیبر نوری، همچنین به عنوان یک اتناتور نوری شناخته می شود، یک عنصر منفعل است که برای کاهش میزان قدرت یک سیگنال نوری توسط یک عامل پیش تعیین شده در سیستم انتقال فیبر نوری استفاده می شود. شدت سیگنال در دسی بل (دسی بل) در یک فاصله خاص سیگنال حرکت می کند. Attenuators فیبر نوری به طور کلی در برنامه کاربردی تک فاز استفاده می شود.

    توضیحات محصول تضعیف کننده تلمبه MPO برای تست اتصال شبکه نوری شبکه 40G / 100G اعمال می شود که نه تنها با استانداردهای 604-5 و IEC61754-7 TIA / EIA مطابقت دارد، بلکه به شدت با استانداردهای RoHS مطابقت دارد و مطابق مشخصات تست آتش از اجزای شبکه .

    پارامترهای فنی:

    مورد

    مشخصات

    کامپیوتر UPC

    APC

    طول موج عملیاتی (nm):

    1310/1550

    تعداد هسته

    12 هسته

    حالت نوع

    حالت تک
    افت بازده (دسی بل): ≥50 ≥55

    ≥60

    مقدار تضعیف کننده:

    با توجه به درخواست سفارشی 1-30dB

    حداکثر قدرت ورودی نوری:

    200 مگاوات

    سازگار با Bellcore:

    طول موج مستقل (DWDM)

    دمای عملیاتی:

    -40 - + 85 درجه سانتی گراد

    ضریب تضعیف: +/- 0.5 (1-10)
    +/- 1.0 (11-30)
    طول عمر (بیش از 100 مگاوات):

    ساختار ساده و قابل اطمینان

    دمای ذخیره سازی:

    -40 - + 85 درجه سانتی گراد

    ویژگی های کلیدی:

    1.LOW عقب انعکاس و پایین PDL

    2.High Density ارزش کاهش
    کنترل 3.Precision محدوده ولتاژ
    محدوده خنثی سازی 4.Wide
    فریزر سرامیکی 5.Precision
    6.FC، SC، ST، LC ... اختیاری است
    7. مواد پلاستیکی یا فلزی مسکن

    کاربرد :

    1. تست تجهیزات

    2.Fiber نوری CATV
    سنسور نوری 3. فیبر
    فیبر نوری سیستم مخابراتی
    فریزر سرامیکی 5.Precision
    6.FC، SC، ST، LC ... اختیاری است
    7. مواد پلاستیکی یا فلزی مسکن

    سفارش اطلاعات:

    LC / UPC-SM-5dB-زن و مرد

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MU

    مرحله 2: پایان چهره فرول: PC، UPC، APC

    مرحله 3: نوع: حالت تک، چندجملهای

    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (مرحله 1dB)، 15، 20، 25، 30dB

    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر

    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm

    بسته بندی:

    یک تکه در هر کیسه پلی اتیلن با برچسب چوب (ما می توانیم آرم مشتری را در برچسب اضافه کنیم).

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات