خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر تک حالته FC به SC یک برنامه کاربردی CATV صیقل دهنده مسکن آبی UPC

آداپتور فیبر تک حالته FC به SC یک برنامه کاربردی CATV صیقل دهنده مسکن آبی UPC

    • FC to SC Single Mode Fiber Adapter Blue Housing UPC Polishing CATV Application
    • FC to SC Single Mode Fiber Adapter Blue Housing UPC Polishing CATV Application
  • FC to SC Single Mode Fiber Adapter Blue Housing UPC Polishing CATV Application

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC از مردان تا SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    مواد: پلاستیک / فلز نوع کانکتور: FC / SC
    نوع حالت: UPC تک حالت تکرارپذیری: > 1000 بار
    برگشت ضرر: UPC ≥55dB نام محصول: FC به SC آداپتور فیبر یک حالته مسکن آبی رنگ UPC برنامه CATV پرداخت
    از دست دادن درج: <0.3db دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 75
    دما: -40 ~ 70 ° C

    آداپتور فیبر نوری نام محصول

    FC به SC آداپتور فیبر یک حالته مسکن آبی رنگ UPC برنامه CATV پرداخت

    آداپتور فیبر نوری توضیحات:

    گیرنده SC از جنس نر SC به نوع FC یکی از طرفداران تحریک شده است. دو طرف کانکتور از آداپتورهای معمولی است و هیچ فروس در داخل وجود ندارد. اما این نوع آداپتور متفاوت است ، یک طرف اتصال دهنده FC است و طرف دیگر اتصال دهنده SC است. از طرف SC ، وجود یک فرول وجود دارد ، ما به آن اتصال مردانه می گویم.

    رنگ درپوش FC می تواند زرد ، قرمز برای حالت واحد باشد. یا اگر مقدار شما بزرگ است ، می توانیم رنگ را به عنوان سؤال شما ایجاد کنیم.

    مشخصات آداپتور فیبر نوری :

    نام محصول آداپتور فیبر تک حالته FC به SC یک برنامه کاربردی CATV پرداخت مسکن آبی UPC
    مدل ثابت ، زن و مرد
    نوع کانکتور مرد SC تا زن FC
    رنگ مسکن رنگ آبی
    نوع حالت UPC تک حالت
    طول موج عامل SM: 1310 / 1550nm
    برگشت ضرر UPC: d55dB
    تحمل میرایی ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    ضرر وابسته به قطبش .10.1dB
    دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    رطوبت 95٪ RH

    برنامه آداپتور فیبر نوری :

    • تجهیزات تست
    • CATV فیبر نوری
    • سنسور فیبر نوری
    • سیستم مخابراتی فیبر نوری


    ویژگی آداپتور فیبر نوری

    loss از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

    Rel قابلیت اطمینان قد و پایداری

    temperature دمای کار گسترده از -40 تا 85 درجه سانتی گراد

    At میکسر ثابت (نوع ثابت FC ، SC ، ST ، LC)

    type از جنس نر از نوع نر (FC ، SC ، ST ، LC)

    At استنباط کننده درون خط (نوع فیبر و فیبر پرش)

    L از دست دادن بازده بالا (نوع خطی و RL بالا)

    At ضعف دقیق و پایدار (نوع متغیر)

    اطلاعات سفارش دهنده فیبر نوری :

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST

    مرحله 2: چهره انتهایی: رایانه ، UPC ، APC

    مرحله 3: نوع: حالت چند حالته ، چند حالته

    مرحله 4: حالت: ثابت ، زن و مرد ، به صورت خط ، متغیر

    مرحله 5: طول موج: 1310nm ، 1550nm ، 850nm ، 1300nm

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت خواهیم کرد.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:


    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات