خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter، فیبر PLC Splitter OEM / ODM قابل قبول است

1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter، فیبر PLC Splitter OEM / ODM قابل قبول است

    • 1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter , Fiber PLC Splitter OEM / ODM Acceptable
    • 1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter , Fiber PLC Splitter OEM / ODM Acceptable
    • 1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter , Fiber PLC Splitter OEM / ODM Acceptable
  • 1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC Splitter , Fiber PLC Splitter OEM / ODM Acceptable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: LC / FC / SC / FC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Brand name: New Light نوع فیبر: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر
    نوع اتصال: LC / FC / SC / ST نوع هسته: 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 / 1x32 / 1x64
    موج عملیاتی: 1260-1650 حالت نوع: حالت تک
    OEM / ODM: قابل قبول طول فیبر: به عنوان نیاز شما
    گارانتی: 5 سال زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم

    1x16 / 1x32 / 1x64 SC APC فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری PLC

    تقسیم کننده مدار Planwall lightwave (PLC Splitter) نوعی از دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری بلوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای اندازه کوچک، قابلیت اطمینان بالا، طیف وسیعی از طول موج کارایی و یکنواخت کانال به کانال خوب است و به طور گسترده ای در شبکه های PON (EPON / GPON) برای تقسیم قدرت نوری سیگنال استفاده می شود.

    مشخصات فنی

    1 × N PLC Splitter

    (اندازه گیری شده در دمای اتاق و از بین رفتن اتصال)

    تایپ کنید 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 1 × 32
    نوع فیبر 9/125 um SMF-28e یا سفارشی بر اساس درخواست
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    افت بازده (دسی بل) معمول 3.6 6.8 10.0 13.0 16.0
    (P / S) حداکثر 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.8
    یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3
    جهت گیری (dB) حداقل 55
    افت بازده (دسی بل) حداقل UPC: 50 APC: 55
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85

    2 × N PLC Splitter

    (اندازه گیری شده در دمای اتاق و از بین رفتن اتصال)

    تایپ کنید 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
    نوع فیبر 9/125 um SMF-28e یا سفارشی بر اساس درخواست
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    افت بازده (دسی بل) معمول 4.0 7.0 10.5 13.5 16.5 20.5
    (P / S) حداکثر 4.1 / 4.3 7.4 / 7.6 10.8 / 11.0 14.3 / 14.5 17.3 / 17.5 20.7 / 21.5
    یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.8 0.8 1.5 2.0 2.5 2.5
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.2 0.2 0.3 0.4 0.4 0.4
    جهت گیری (dB) حداقل 55
    افت بازده (دسی بل) حداقل UPC: 50 APC: 55
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85

    بسته بندی ابعاد

    بندر 1x2 2x2 1x4 2x4 1x8 2x8 1x16 2x16 1x32 2x32 1x64 2x64

    LxWxH

    (میلی متر)

    100x80x10 120x80x18 140x114x18

    کاربرد

    * سیستم مخابراتی

    * تست تجهیزات

    * سیستم CATV

    * مخابرات دورانی

    * سیستم شبکه

    ویژگی

    PC، UPC، APC پرداخت در دسترس است

    از دست دادن بازده بالا

    افت درجۀ کم

    قابلیت اطمینان بالا و پایداری

    در دسترس تک دیود / چند منظوره و ساده / دوبلکس

    0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، کابل قطر 3.0 میلی متر در دسترس است

    محصولات بیشتر

    شاید خوشت بیاد

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    تولید

    تست

    کنترل کیفیت

    بسته بندی

    تحویل و پرداخت

    نحوه قرار دادن سفارش

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)