خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

0.5 متر 1 X 16 SC APC فیبر نوری شکاف FTTH / CATV Spliter 3 سال گارانتی

0.5 متر 1 X 16 SC APC فیبر نوری شکاف FTTH / CATV Spliter 3 سال گارانتی

    • 0.5 Meter 1 X 16 SC APC Fiber Optic Splitter FTTH  / CATV Spliter 3 Years Warranty
    • 0.5 Meter 1 X 16 SC APC Fiber Optic Splitter FTTH  / CATV Spliter 3 Years Warranty
  • 0.5 Meter 1 X 16 SC APC Fiber Optic Splitter FTTH  / CATV Spliter 3 Years Warranty

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: LC / FC / SC / ST / E2000

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Brand name: New Light نوع فیبر: 0.9
    نوع اتصال: LC / FC / SC / ST / E2000 موج عملیاتی: 1260-1650
    حالت نوع: حالت تک OEM / ODM: قابل قبول
    طول فیبر: به عنوان نیاز شما گارانتی: 3 سال
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم
    نام محصولات: FTB سوکت / PLC



    شرح

    0.5 متر 1 × 16 SC APC فیبر نوری splitter FTTH / CATV spliter

    شکاف PLC که ما ارائه می دهیم عبارتند از: 1x2،1x4،1x8،1x16،1x32،1x64،2x4،2x8،2x16،2x32،2x64 PLC splitter در دستگاه لخت، نوع فنون، نوع ماژول، نوع سوپاپ و نوع بسته شدن، با یا بدون اتصال

    PLC (Planar Lightwave Circuit) Splitters Splitters PLC Single Mode با نسبت تقریبی تقریبی از یک فیبر ورودی به الیاف خروجی چند است.

    1. تعداد تقسیم موجود عبارتند از: Splitter 1x4 plc، Splitter 1x8 plc، Splitter 1x16 plc و Splitter 1x32 plc.

    2. FTTH PLC Splitter 1 x 8 فولاد لوله 2 متر PLC فیبر نوری شکاف SC - SC پچ پنل نوری PLC Splitter

    3. PLC Splitters با 900μm فیبر یکپارچه لوله قابل انعطاف وجود دارد و به عنوان نیازهای شما خاتمه یافته یا نابود می شود.

    4. تقسیم کننده های PLC بدون اتصال بدون اتصالات برای اسپلایشی آسان یا اتصال استفاده می کنند.

    5. FTTH PLC Splitter 1 x 8 فولاد لوله 2 متر PLC فیبر نوری شکاف SC - SC پچ پنل نوری PLC Splitter

    6. Splitter های PLC Connectorized با انتخاب اتصالات فیبر نوری در دسترس شما هستند: Splitter LC / UPC PLC، Splitter LC / APC plc، Splitter SC / UPC plc، Splitter SC / APC plc،

    7. Splitter FC / UPC plc، Splitter FC / APC plc، و شکاف ST / UPC plc.

    8. FTTH PLC Splitter 1 x 8 فولاد لوله 2 متر PLC فیبر نوری شکاف SC - SC پچ پنل نوری PLC Splitter

    Hongkong New Light Optics Technology Limited تولید کننده فیبر نوری فیبر نوری است. کارخانه واقع در شنزن، چین.

    ما فیبر فیبر فیبر نوری، پیگاتیل، MPO / MTP، E2000، MU، MTRJ، SMA 905/906، PLC، FWDM، CWDM، آداپتور، اتناتور، سیم کشی patch زره پوش، کابل کشویی فیبر فیبر نوری، کابلی ، کابل پچ کابل فن، گیرنده فرستنده، اتصال مونتاژ سریع، جعبه توزیع، سینی 1U، جعبه ترمینال / جعبه واحد ODF، فیوژن فیوژن ولگرد

    نوع لوله فولادی PLC splitter کاربرد:
    فیبر به خانه (FTTH)
    شبکه های نوری منفعل (PON)
    شبکه های محلی (LAN)
    تلویزیون کابلی (CATV)
    ابزار آزمایش
    فولاد لوله نوع PLC splitter ویژگی های کلیدی و برنامه های کاربردی
    ویژگی های کلیدی برنامه های کاربردی
    - ویژگی های کلیدی IL پایین - FTTX (FTTP، FTTH، FTTN، FTTC)
    - قابلیت اطمینان بالا - شبکه های محلی
    - تعداد کانال های بالا - ابزار آزمایش
    - طیف گسترده ای از طول موج - CATV
    - محدوده دمای عملیاتی بزرگ - شبکه های عصبی نوری آنالوگ / دیجیتال (PON)
    - عالی محیط زیست و مکانیکی پایداری

    1 × N لوله های فولادی نوع PLC splitter مشخصات
    پیکربندی بندر چن 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
    نوع فیبر SMF-28e، G652، G655، G657 (یا سفارشی)
    طول موج عملیاتی 1260 ~ 1650
    IL دسی بل ≤4.1 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.5 ≤16.8 ≤20.4 ≤23.7
    UL دسی بل ≤0.5 ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.3 ≤1.8 ≤2.1
    PDL دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.4
    RL دسی بل ≥55
    دمای عملیاتی ° C -40 ~ + 85
    دمای ذخیره سازی ° C -40 ~ + 85
    اندازه لوله فولادی میلیمتر

    40 * 4 * 4

    50 * 7 * 4

    60 * 12 * 4

     


    معرفی شرکت


    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!









    بسته بندی

    • بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.





    تحویل و پرداخت


    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.




    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).








    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)