خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

10G 20 کیلومتر فاصله GEPON SFP فیبر اترنت فرستنده فرستنده دور دور انتقال

10G 20 کیلومتر فاصله GEPON SFP فیبر اترنت فرستنده فرستنده دور دور انتقال

    • 10G 20km Distance GEPON SFP Fiber Ethernet Transceiver Far Distance Transfer
    • 10G 20km Distance GEPON SFP Fiber Ethernet Transceiver Far Distance Transfer
  • 10G 20km Distance GEPON SFP Fiber Ethernet Transceiver Far Distance Transfer

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه پلاستیکی + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 20000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    حالت نوع: حالت تک سرعت: 10/100 / 1000M
    نرخ داده: 2.5G / 1.25G گواهی: CE، ISO، RoHS TUV، EMC
    فاصله: 20KM طول موج: 1310/1550 نانومتر
    قدرت: -3-9dBM گارانتی: 3 سال
    درجه حرارت: 0-70 کاربرد: FTTH / FTTB / FTTX
    محصولات: فرستنده فیبر نوری GEPON SFP 10G 20 کیلومتر انتقال دور فاصله




    فرستنده فیبر نوری GEPON SFP 10G 20 کیلومتر انتقال دور فاصله



    امکانات :

    1. استاندارد بسته بندی استاندارد استاندارد کوچک (SFP).
    2. رابط مانیتور تشخیصی دیجیتال مطابق با SFF-8472.
    3. 1310 نانومتر FP / 1550nm DFB گیرنده لیزر و پین.
    4. EMI بسیار کم و حفاظت عالی ESD.
    5. مصرف برق کمتر از 1.0W.
    6. قابلیت ارتجاعی


    مزایای :

    1. فرستنده گیرنده یک قدرت کم، عملکرد بالا، ماژول هزینه با پشتیبانی از نرخ داده ها تا فاصله 1.25Gbps 20km فاصله است.
    2. جریحه کم و حساسیت بالا مزایای خاموش شدن با 1310nm FP / 1550nm DFB
    گیرنده LD و PIN / TIA.
    3. فرستنده گیرنده دارای عملکرد کنترل TX_DIS، TX-FAULT و RX_LOS می باشد. دستگاه های I-Class I ایمنی سازگار هستند.

    پارامتر سمبل حداقل حداکثر واحد
    دمای ذخیره سازی TSTG -40 +85 ºC
    دمای عملیاتی محیط TA 0 70 ºC
    افزایش نور / زمان افتادن Tr / Tf - 0.26 ns
    نمودار چشم IEEE 802.3z و ANSI فیبر کانال سازگار است
    جریان برق ای سی سی - 200 mA
    نسبت انقراض ER 9 13 دسی بل
    حساسیت S - -23 dBm
    هشدار ادعا می کنید> -34dBm، اعتراض کنید <-26dBm






    برنامه های کاربردی

    • گیگابیت اترنت / Fast Ethenet
    • فیبر کانال
    • SDH / SONET / ATM
    • سوئیچ به سوئیچ رابط
    • رابط روتر / سرور
    • دیگر سیستم های انتقال نوری



    توصیف محصول


    فرستنده های SF-T-12-02-2 TS-SF-T12-02-2 10/100/1000 BASE-T TRANSCOM دارای گیرنده های SFP هستند که بر اساس SFP Multi Source Contraction (MSA) است. آنها با استانداردهای Gigabit Ethernet مطابقت دارند به عنوان IEEE Std 802.3 مشخص شده است. 10/100/1000 BASE-Tphysical Layer IC (PHY) می تواند از طریق I2C قابل دسترسی باشد، که امکان دسترسی به تمام تنظیمات و ویژگی های PHY را می دهد.

    TS-SF-T12-02-2 با تعویض اتوماتیک 1000BASE-X سازگار است، اما یک ویژگی نشانگر لینک ندارد (RX_LOS داخلی است).




    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!






    بسته بندی جزئیات:

    جعبه 10pcs / anti-static، جعبه 40pcs / anti-static.

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    پرداخت

    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.

    • بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.





    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    چگونه با ما تماس بگیرید

    میشل ژانگ
    سلول: 008615800028772
    WhatsApp: 008615800028772
    Wechat: z15800028772
    اسکایپ: michellezhangll@163.com
    QQ: 2565586753
    ایمیل: sales01@newlightfiber.com











    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات