خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

کابل فیبر نوری Pigtail Multi-Mode SC / PC 0.9 میلی متر برای جعبه FTTH

کابل فیبر نوری Pigtail Multi-Mode SC / PC 0.9 میلی متر برای جعبه FTTH

  • کابل فیبر نوری Pigtail Multi-Mode SC / PC 0.9 میلی متر برای جعبه FTTH
  • کابل فیبر نوری Pigtail Multi-Mode SC / PC 0.9 میلی متر برای جعبه FTTH
کابل فیبر نوری Pigtail Multi-Mode SC / PC 0.9 میلی متر برای جعبه FTTH
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: SC / PC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصولات: SC / PC 0.9mm فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری چند منظوره برای جعبه FTTH نوع اتصال: SC / PC
حالت نوع: چند حالت رنگ کابل: با توجه به درخواست شما
قطر کابل: 0.9 میلیمتر طول کابل: می توان با توجه به درخواست شما سفارشی
از دست دادن درج: ≤ 0.3 دسی بل برگشت ضرر: ≥ 35dB
زمان تحویل: 2-7 روز کاری شرایط پرداخت: 30٪ پیش پرداخت، 70٪ تعادل پرداخت قبل از تحویل
برجسته:

فیبر نوری فیبر نوری، فیبرهای تک فیبر فیبر دار

,

single mode fiber pigtails

SC / PC 0.9mm فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری چند منظوره برای جعبه FTTH

شرح

  1. فریز سرامیک با دقت بالا را با غلظت خوبی می پذیرد؛
  2. بر اساس امکانات و فرآیند پیشرفته خاتمه، برای ارائه ویژگی های هندسی خوب از افست و شعاع منحنی و ارتفاع فیبر؛
  3. 100٪ برای ویژگی های اپتیک و فیبر نهایی به پایان رسید؛
  4. از دست دادن و بازدهی پایین، پاک کردن و خراشیدن چهره پایان؛
  5. اتصالات SC / ST / FC / LC / MU / E2000 / LX.5 / DIN / D4 / SMA / MTRJ (فقط در دوبلکس) در گزینه؛
  6. کابل بافر با ظرفیت 900 میلیمتر به عنوان نوع استاندارد، کابل های پوشیدنی نیز در دسترس هستند.
  7. بسیاری از رنگ های استاندارد برای چکمه های کابل و چکمه های اتصال اختیاری هستند؛
  8. کابل های آتش نشانی در گزینه OFNR، LSZH و OFNP هستند؛
  9. استقامت کارآمد در شرایط تغییر.

برنامه های کاربردی
CATV خاتمه دستگاه فعال شبکه های مخابراتی
مترو شبکه های محلی (LANS) شبکه های پردازش داده
ابزار آزمایش نصب و راه اندازی شبکه های گسترده (WANs)

امکانات
کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب تبادلگر خوب
دوام خوب پایداری دمای بالا
استاندارد Telcordia GR-326-CORE

مشخصات فنی
حالت تک چند منظوره
از دست دادن درج Typecal <= 0.2dB، Maximun <0.3dB <= 0.25dB
برگشت ضرر

> = 50dB (PC)

> = 65dB (APC)

> = 30dB
تکرارپذیری <= 0.1
دوام <= 0.2 تغییرات معمول، 1000 جفت
تعویض پذیری <= 0.2
استحکام کششی 10 کیلوگرم
دمای کار -40 تا +85 -40 تا +85

گزینه های سفارش
رنگ اتصال بوت (کابل) اندازه رنگ بوت نوع فیبر شماره کابل کاربرد طول
رنگ بژ 2.0 میلیمتر رنگ بژ 9 / 125um (SM) سیمپلکس کامپیوتر سفارشی
آبی 3.0 میلیمتر آبی 62.5 / 125 (MM) دوبلکس APC
سبز 0.9 میلیمتر سیاه 50/125 (MM) فن خروجی (4f / 6f / 8f)
سبز 10GIB 50/125 (MM) فن خروج (24f / 48f / 72f / 144f)
خاکستری
سفید

دسترسی
Simplex یا Duplex موجود است فانوس موجود است
خوک در دسترس است انواع بوت (کابل) اندازه موجود است


معرفی شرکت

جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

شرکت تکنولوژی پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات تولید پیشرفته، مهندسین مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا ارائه می دهد بیش از 60 کشور و مناطق. محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

مدت پرداخت و تحویل

1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.

3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

6. روش حمل و نقل: BY هوا (DHL، TNT، UPS، Fedex)، دریا (با توجه به نیازهای شما)

محصولات اصلی

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات