خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

LC APC 12 Pigtail فیبر نوری قلب با سرامیک با دقت بالا

LC APC 12 Pigtail فیبر نوری قلب با سرامیک با دقت بالا

    • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule
    • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule
  • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: SC / PC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: LC APC 12 هسته فیبر نوری فیبر نوری فیبر فیبر محصولات برای جعبه نوع اتصال: LC APC (می تواند SC، FC، ST، MPO، MTRJ، MU باشد)
    نوع کابل: 12 هسته رنگ کابل: با توجه به درخواست شما
    قطر کابل: 0.9 میلیمتر طول کابل: (می توان سفارشی)
    از دست دادن درج: ≤ 0.3 دسی بل برگشت ضرر: ≥ 60dB
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری شرایط پرداخت: 30٪ پیش پرداخت، 70٪ تعادل قبل از تحویل پرداخت می شود

    LC APC 12 هسته فیبر نوری فیبر نوری فیبر فیبر محصولات برای جعبه

    شرح

      نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU
     
    فورل انتهای صورت: PC، UPC، APC
     
    نوع هسته: حالت تک (SM: 9 / 125um)، چندجملهای (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
    تعداد کابل: Simplex، دوبلکس یا سفارشی
    قطر کابل: 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm
    طول کابل: 1، 2، 3 متر یا سفارشی
    نوع کابل: PVC، LSZH، OM3، OM2، OM1

    مشخصات

    نوع فیبر نوع اتصال نوع پرداخت IL RL
    حالت تک FC، SC، LC، ST، DIN، D4، MU کامپیوتر <0.2dB > 50dB
    FC، SC، LC، ST، DIN، D4، MU UPC <0.2dB > 55dB
    FC، SC، LC، ST، DIN، D4، MU APC <0.2dB > 60dB
    MTRJ، MPO، ESCON، FDDI / <0.5dB > 35dB

    ویژگی

    1. فریت سرامیک با دقت بالا را با غلظت خوبی می پذیرد؛
    2.   بر اساس تسهیلات پیشرفته ترمینیت و فرآیند، برای ارائه ویژگی های هندسی خوب از افسانه و شعاع منحنی و ارتفاع فیبر؛
    3.   100٪ برای ویژگی های اپتیک و فیبر پایان پایان صورت گرفته؛
    4.   از دست دادن و بازدهی پایین، چهره های پایان خالص و خراش؛
    5. اتصالات SC / ST / FC / LC / MU / E2000 / LX.5 / DIN / D4 / SMA / MTRJ (فقط در دوبلکس) در گزینه؛
    6. کابل بافر با ظرفیت 900 میلیمتر به عنوان نوع استاندارد، کابل کتانی نیز موجود است.
    7. بسیاری از رنگ های استاندارد برای چکمه های کابل و چکمه های اتصال اختیاری هستند؛
    8. کابل های آتش نشانی در گزینه OFNR، LSZH و OFNP هستند؛
    9. استقامت عملکرد خوب در شرایط تغییر می کند.


    مدت پرداخت و تحویل

    1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

    2. پیش پرداخت 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل.

    3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

    4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

    5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

    6. روش حمل و نقل: توسط هوا (DHL، TNT، UPS، فدرال اکسپرس)، دریا (با توجه به نیاز شما).

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات