خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode

کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode

    • OM5 1 M Duplex Fiber Optic Patch Cable LC UPC - SC PVC Multi Mode
    • OM5 1 M Duplex Fiber Optic Patch Cable LC UPC - SC PVC Multi Mode
  • OM5 1 M Duplex Fiber Optic Patch Cable LC UPC - SC PVC Multi Mode

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / PC - SC / PC نوع کابل: دوتایی
    قطر کابل: 2.0 میلیمتر مواد ژاکت: LSZH
    حالت نوع: چند حالت زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت)
    گارانتی: 3 سال پس از تحویل OEM/ODM: قابل قبول
    طول موج: 850/953/1300

    OM5 1M LC UPC - SC UPC فیبر نوری فیبر پچ کابل دوبلکس 2.0mm چند منظوره PVC

    شرح

    همانطور که تقاضای پهنای باند به طور مداوم افزایش یافته است، انواع کابل پچ فیبر نیز به سرعت به روز رسانی می شوند. فیبر OM5، همچنین به عنوان WBMMF (فیبر چندبعدی پهن باند شناخته شده ) وارد شده است تا نیازهای رو به رشد پهنای باند را تامین کند. فیبر OM5 نسل جدید فیبر چند منظوره است.

    این فقط چند ماه پیش استاندارد شده بود. فیبر OM5 متفاوت از OM1، OM2، OM3 و OM4 طراحی شده است تا طیف گسترده ای از طول موج های بین 850 تا 950 نانومتر کار کند.

    و از فناوری SWDM (تقسیم طول موج چندگانه کوتاه مدت) پشتیبانی می کند که می تواند تعداد فیبر در انتقال نوری را کاهش دهد.

    امکانات:

    • پایدار و با کیفیت بالا
    • ملاقات IEC، JIS، Bellcore مورد نیاز استاندارد بین المللی
    • عملکرد بالا و مقرون به صرفه
    • تولید انبوه و انعطاف پذیر تقاضای تقاضای مختلف
    • مجامع سفارشی در صورت درخواست
    • نصب شده در صورت درخواست موجود است

    توجه داشته باشید:

    • کابلهای پچ فیبر نوری در تمام سبکهای اتصال موجود است
    • کابل های رنگی مختلف بر اساس درخواست مشتریان موجود است
    • Os1 (9 / 125um)، OM1 (62.5 / 125um)، OM2 (50 / 125um) و OM3 (50 / 125um)
    • در دسترس هستند
    • هر طول در دسترس است بر اساس درخواست
    • برای ژاکت، PVC (Riser) طبیعی است و LSZH و Plenum نیز در دسترس هستند
    • برای نوع کابل، G655 و G657 نیز در دسترس هستند
    حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

    چندجملهای (OM1 50/125، OM2 62.5 / 125،

    OM3 50/125، OM4 50/125)

    پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
    برگشت ضرر ≥ -45dB ≥50dB ≥ -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
    لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
    چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

    پرداخت کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست ≤ 70 um
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
    خطای زاویه ای N / A 8 درجه ± 0.5 درجه

    نوع اتصال

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما
    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / C نوع)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات