خانه محصولاتMPO MTP کابل

OM5 - 600 MPO فیبر نوری پچ کابل مودم با اتصال زن

OM5 - 600 MPO فیبر نوری پچ کابل مودم با اتصال زن

    • OM5 - 600 MPO Fiber Optic Patch Cord Multi Mode With Female Connector
    • OM5 - 600 MPO Fiber Optic Patch Cord Multi Mode With Female Connector
  • OM5 - 600 MPO Fiber Optic Patch Cord Multi Mode With Female Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: PVC / LSZH نوع اتصال: MPO / MTP مرد و زن
    حالت: تک / چند حالت زمان تحویل: 2-7 روز پس از پرداخت
    تولید: 500 عدد در روز طول: به عنوان نیاز شما
    مدت زمان تحویل: توسط دریا و یا هوا طناب فیبر: 8 هسته / 12 هسته / 32 هسته
    نام محصولات: OM5 - 600 کابل MTP MPO کابل 12 الیاف MPO نر و ماده کانکتور پچ سیم

    OM5 - 600 کابل MTP MPO کابل 12 الیاف MPO نر و ماده کانکتور پچ سیم

    توضیحات محصول:

    کابل پچ فیبر نوری MTP / MPO شامل چند هسته فیبر نوری کابل و مربوط به 4/8/12/24 هسته با کیفیت بالا MPO / MTP اتصال. اتصال ممکن است زن یا مرد با پین راهنمای. فیبر پشتیبانی تک حالت و چند منظوره، فیبر تک حالت از جمله G652D / G657A1 / G657A2، فیبر چند منظوره شامل OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5، یا کابل چند منظوره خنثی غیر حساس است.

    ویژگی

    سفارشی، سازگاری بالا

    اختیاری هسته فیبر های مختلف و ساختار کابل برای نصب و راه اندازی مورد نیاز است

    PVC، LSZH، OFNR، OFNP کت کابل موجود است

    کابل کشی بهبود یافته و ساده شده، فاصله کابل کشی را کاهش دهید

    تمام پچ کابل 100٪ تست شده است، گزارش تست با هر مجموعه کابل ارائه شده است

    تست های Interferometer، Insertion Loss، Return Loss و بازرسی نهایی Visual؛ تمام مقادیر اندازه گیری الکترونیکی بایگانی می شود

    کاربرد

    مرکز اطلاعات

    فیبر به خانه

    مدیریت فیبر نوری فیبر نوری با تراکم بالا

    40 گیگابایت / ثانیه یا 100 گیگابایت / ثانیه برنامه


    عملکرد فیبر کابل

    نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
    شمار فیبر 12،24،48،72،96،144 هسته
    الیاف ضعیف dB (OS2) ≤0.38 حداکثر ≤0.34Typ (1310nm) ≤0.25 حداکثر ≤0.19Typ (1550nm)
    dB (OM1) افت ولتاژ فیبر ≤3.5 حداکثر ≤2.7Typ (850nm) ≤1.5Max ≤1.2Typ (1300nm)
    افت ولتاژ فیبری dB (OM2) ≤3.5 حداکثر ≤2.7Typ (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)
    افت ولتاژ فیبر (dB) (OM3) ≤3.5 حداکثر ≤2.7Typ (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)
    dB (OM4) افت ولتاژ فیبر ≤3.5 حداکثر ≤2.7Typ (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)

    Min.Bandwidth: پرتاب بیش از حد [Mhz-km]

    OM1≥200 (850nm) ≥500 (1300nm) OM2≥500 (850nm) ≥500 (1300nm) OM3≥1500 (850nm) ≥500 (1300nm) OM4≥3500 (850nm) ≥500 (1300nm)
    Min.Bandwidth: پهنای باند مودال موثر لیزر [Mhz-km] OM3 ≥ 2000 (850 نانومتر) OM4 ≥4700 (850 نانومتر)
    قطر خارجی 12 فیبر: 3.0 یا 5.5 میلیمتر؛ 24 فایبر: 3.0 یا 5.5 میلیمتر

    رنگ ژاکت خارجی

    OS2 (زرد)، OM2 (نارنجی)، OM3 (Aqua)، OM4 (بنفش یا آبی) -
    مواد ژاکت خارجی LSZH، OFNP، OFNR
    استحکام کششی > 500N
    دمای عملیاتی -40 ~ + 85 درجه سانتی گراد

    بسته بندی و برچسب گذاری

    بسته بندی بر اساس الزامات صادرات استاندارد بسته بندی می شود، رضایت مشتری هدف ماست.
    چاپ برچسب : آرم مشتری یا نام تجاری ما در دسترس هستند
    بسته بندی داخلی : 5 عدد در یک کارتن
    بسته بندی بیرونی : کارتن با کیسه بسته بندی می شود، کارتن را از گرد و غبار و مرطوب محافظت می کند.
    حمل و نقل : توسط هوا، توسط دریا، توسط DHL، فدرال اکسپرس TNT، UPS ...

    FQA

    Q1.When من می توانم قیمت را دریافت کنم؟

    A1: ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما، نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

    Q2 می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

    A2: بله، سفارش کوچک در شرکت ما موجود است. ما از پروژه جدید مشتریانمان پشتیبانی می کنیم، زیرا می دانیم که کسب و کار همیشه از کوچک به بزرگ است. موفقیت شما کسب و کار من است.

    Q3 آیا می توانم نمونه ها را قبل از قرار دادن سفارش بزرگ سفارش دهم؟

    A3: بله، نمونه مطمئنا برای آزمون شما قبل از سفارش فله است. این روند طبیعی است، ما همیشه با مشتریان دیگر مقابله می کنیم.

    Q4.What مدت تحویل شما است؟

    A4: ما EXW، FOB، CIF، CFR و غیره را می پذیریم. شما می توانید یکی از بهترین و معقول ترین گزینه را انتخاب کنید.

    Q5. چه مشکلاتی در هنگام خرید وجود دارد؟

    A5: در صورت عدم عرضه کالاهای مورد نیاز کیفیت، شما می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش QC ما این مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را برای شما به ارمغان می آورد، علاوه بر این ما همچنین اقدام به بهبود کیفیت در آینده خواهیم کرد.

    شرکت نشان می دهد:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات