خانه محصولاتMPO MTP کابل

3.3 Ft MPO MTP Cable 50/125 Multimode، Fan - Out کابل فیبر نوری پچ کابل

3.3 Ft MPO MTP Cable 50/125 Multimode، Fan - Out کابل فیبر نوری پچ کابل

    • 3.3 Ft MPO MTP Cable 50 / 125 Multimode , Fan - Out Fiber Optic Patch Cord Cable
    • 3.3 Ft MPO MTP Cable 50 / 125 Multimode , Fan - Out Fiber Optic Patch Cord Cable
    • 3.3 Ft MPO MTP Cable 50 / 125 Multimode , Fan - Out Fiber Optic Patch Cord Cable
  • 3.3 Ft MPO MTP Cable 50 / 125 Multimode , Fan - Out Fiber Optic Patch Cord Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: PVC / LSZH نوع اتصال: MPO / MTP مرد و زن
    حالت: تک / چند حالت زمان تحویل: 2-7 روز پس از پرداخت
    تولید: 500 عدد در روز طول: 3.3 فوت (به عنوان نیاز شما)
    مدت زمان تحویل: توسط دریا و یا هوا طناب فیبر: 8 هسته / 12 هسته / 32 هسته
    نام محصولات: 3.3 فوت MPO MTP کابل به 8 x LC 40GbE MPO پنکه پچ کابل 50/125 Multimode نوع هسته: 8 هسته

     

    3.3 فوت MPO MTP کابل به 8 x LC 40GbE MPO پنکه پچ کابل 50/125 Multimode

     

    مؤلفه های کابل کشی چند هسته ای MPO / MTP تسهیل سريع نصب کابل کشی ستون فقرات بالا را در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، کاهش زمان و هزینه نصب و راه اندازی شبکه یا تنظیم مجدد، آنها را برای اتصال کاست ها، هواپیما و یا فن های خارج می کنند.

    این نوع از نوع فیبر در نسخه های استاندارد 8، 12، 24 یا 48 هسته با استفاده از ساختار میکروتیک جمع و جور و ناهموار ارائه می شود. کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا است.

    این کابل MPO / MTP با اجزای با کیفیت بالا ساخته شده است. نسخه های فقیر از دست رفته نخبگان ارائه می شوند و شامل کم شدن میزان ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

    مشخصات فنی:


    MPO (زن) تا 8xLC
    MPO زن بدون پین
    MMF (50 / 125um)، OM4
    طول کابل: 1 متر (3.3 فوت)
    افت اندرگیری: MPO <0.7 dB؛ LC <0.3dB
    افت بازدهی: MPO> 35dB؛ LC> 30dB
    تست کشش: 500x <0.5 dB
    دمای عملیاتی: -40 ℃ ~ + 80 ℃

    • MPO به کابل 8 x LC Fan-out
    • MMF (50 / 125um)، OM4
    • زن بدون پین
    • افت ولتاژ: 35dB
    • تست کشش: 500x <0.5 dB

    مدل SM MM
    اتصال A: MPO / MTP
    فیبر کانکتور 8،12،24،48 هسته
    لهستانی PC، APC کامپیوتر
    از دست دادن درج استاندارد ≤0.70dB ≤0.50dB
    فقیر کم درآمد ≤0.35dB ≤0.30dB
    برگشت ضرر PC 50 dB، APC≥60 dB ≥30dB
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1300 نانومتر
    اتصال دهنده B: LC، LC Uniboot، SC، FC، ST
    لهستانی PC، APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤0.2dB ≤0.2dB
    برگشت ضرر PC≥ 50 dB ، APC≥60 dB ≥35dB
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1300 نانومتر

    محصولات بیشتر

    FQA

    Q1.When من می توانم قیمت را دریافت کنم؟

    A1: ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما، نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

    Q2 می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

    A2: بله، سفارش کوچک در شرکت ما موجود است. ما از پروژه جدید مشتریانمان پشتیبانی می کنیم، زیرا می دانیم که کسب و کار همیشه از کوچک به بزرگ است. موفقیت شما کسب و کار من است.

    Q3 آیا می توانم نمونه ها را قبل از قرار دادن سفارش بزرگ سفارش دهم؟

    A3: بله، نمونه مطمئنا برای آزمون شما قبل از سفارش فله است. این روند طبیعی است، ما همیشه با مشتریان دیگر مقابله می کنیم.

    Q4.What مدت تحویل شما است؟

    A4: ما EXW، FOB، CIF، CFR و غیره را می پذیریم. شما می توانید یکی از بهترین و معقول ترین گزینه را انتخاب کنید.

    Q5. چه مشکلاتی در هنگام خرید وجود دارد؟

    A5: در صورت عدم عرضه کالاهای مورد نیاز کیفیت، شما می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش QC ما این مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را برای شما به ارمغان می آورد، علاوه بر این ما همچنین اقدام به بهبود کیفیت در آینده خواهیم کرد.

     

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات