خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

Duplex 9 Ft LC به SC Single Mode فیبر پچ کابل 2.0 میلیمتر OS1 سری

Duplex 9 Ft LC به SC Single Mode فیبر پچ کابل 2.0 میلیمتر OS1 سری

    • Duplex 9 Ft  LC To SC Single Mode Fiber Patch Cable 2.0 Mm OS1 Series
    • Duplex 9 Ft  LC To SC Single Mode Fiber Patch Cable 2.0 Mm OS1 Series
    • Duplex 9 Ft  LC To SC Single Mode Fiber Patch Cable 2.0 Mm OS1 Series
    • Duplex 9 Ft  LC To SC Single Mode Fiber Patch Cable 2.0 Mm OS1 Series
  • Duplex 9 Ft  LC To SC Single Mode Fiber Patch Cable 2.0 Mm OS1 Series

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / PC - SC / PC نوع کابل: دوتایی
    قطر کابل: 2.0 میلیمتر مواد ژاکت: LSZH
    حالت نوع: چند حالت زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت)
    گارانتی: 3 سال پس از تحویل شرایط پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم
    طول موج: 850/953/1300 نام محصولات: کانال فیبر پالس LC - SC Single Mode Duplex 9ft - 9/125 OS1 Optics Series

    کانال فیبر پالس LC - SC Single Mode Duplex 9ft - 9/125 OS1 Optics Series

    • فیبر کانال، اترنت سریع Gigabit، مرکز داده، ساختمان، آموزشی، آموزشی، LAN، SAN، تجاری، 10GBASE-L (1310 نانومتر)، تنها به عنوان یک پروتکل 9/125 OS1، ، 10GBase-E (1550 نانومتر)، 1000BASE-LX (1300 نانومتر) و برنامه انتقال آسنکرون (ATM). این پشتیبانی از ویدئو، داده ها و خدمات صوتی است.
    • این فیبر OS1 LC SC Fiber Patch Cord مطابق با استانداردهای TIA / EIA 492AAAA و IEC60793-2-10 A1b مطابق با مشخصات RoHS می باشد.
    • این فیبر SM دارای یک کت رنگ زرد با قطر 3.00mm است. کابل های OS1 دارای افت ولتاژ 0.25 dB / km در 1550 نانومتر و 0.35 dB / km در 1310 نانومتر است.
    • این لپ تاپ های الیاف تک لایه Duplex OS1 که از LC تا SC استفاده می شود در -20 ºC تا +70 ℃ و دارای حداقل شعاع خمش نصب 5.0 سانتی متر و حداقل شعاع خم شدن طولانی مدت 3 سانتی متر است.
    • کابلهای پچ OS1 9/125 Singlemode برای اتصالات بین صفحات پچ و تجهیزات شبکه و سرور اجازه می دهد. کابل های پچ OS1 9/125 معمولا در برنامه های منفعل (GPON، FTTX و شبکه های LAN) استفاده می شود. اتصال های duplex LC / SC با کلیدهای پلاستیکی پیوند داده می شود و در صورت نیاز به جدا کردن اتصالات آسان است.

    حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

    چندجملهای (OM1 50/125، OM2 62.5 / 125،

    OM3 50/125، OM4 50/125)، OM5 (50/125)

    پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
    برگشت ضرر ≥ -45dB ≥50dB ≥ -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
    لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
    چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

    پرداخت کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست ≤ 70 um
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
    خطای زاویه ای N / A 8 درجه ± 0.5 درجه

    مدت پرداخت و تحویل

    1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

    2. پیش پرداخت 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل.

    3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

    4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

    5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

    6. روش حمل و نقل: BY هوا (DHL، TNT، UPS، Fedex)، دریا (با توجه به نیازهای شما)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات