خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM3 LSZH Material Jacket قطر 3.0mm

Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM3 LSZH Material Jacket قطر 3.0mm

    • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM3 LSZH Material Jacket 3.0mm diameter
    • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM3 LSZH Material Jacket 3.0mm diameter
  • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM3 LSZH Material Jacket 3.0mm diameter

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: کامپیوتر LC نوع کابل: کابل دوبلکس 8 شکل
    قطر کابل: 3.0 میلی متر مواد ژاکت: LSZH / PVC
    نوع حالت: چند حالت 50/125 طول موج: 850 / 1300nm
    رنگ کابل: رنگ آبی طول: می تواند هر نوع نیاز شما باشد
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، تجهیزات FTTH / آزمایش / تلویزیون / LAN / تجهیزات ارتباطی

    نام بند ناف فیبر نوری:

    فیبر نوری چند حالته دو لایه فیبر نوری Patch CM OM3 LSZH ژاکت قطر 3.0 میلی متر

    مشخصات بند ناف فیبر نوری

    • ضرر درج (dB): .30.3
    • ضرر بازگشت (dB): ≥50
    • طول موج عمل (نانومتر). 850 ، 1300nm
    • تعویض پذیری (dB): .20.2
    • Vbration (dB): .20.2
    • دمای کارکرد: 75--40
    • لهستانی: رایانه شخصی

    پیکربندی بند ناف فیبر نوری

    1. فیبر هسته: کانکتورهای کابل پچ فیبر LC 1.25 میلی متر سرامیکی. 2a = 50μm
    2. ترانشه انکسار: یک سنگر ضربات منحصر به فرد با لایه شیشه ای با ضریب ضریب مقاومت پایین در BIF ، که باعث پراکندگی نور هنگام پیچاندن و خم شدن می شود و از انتقال شبکه به صورت پایدار و سریع اطمینان می کند.
    3. پوشش فیبر: 2b = 125μm
    4. ژاکت کوتر: پوشش ژاکت LSZH ، دارای سبک ، انعطاف پذیر ، مقاوم در برابر شعله ، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و مصون از تداخل الکتریکی است.

    • ژاکت 1.LSZH: LSZH ، مقاومت در برابر فشار قوی ، با دوام برای استفاده در محیط داخلی
    • چکمه های فشار کرایه ای با مشخصات 2.Slim: حداقل 7.5 میلی متر قطر خم که 4 برابر انعطاف پذیرتر از کابل های فیبر 50 میکرون استاندارد است بدون ایجاد هر گونه خسارت درشت خمشی
    • 3. یوغ تنظیم غیرقابل تنظیم: بدون سیم و بازی آسان
    • 4.پوشانهای گرد و غبار قابل جابجایی مانع از رسیدن خاک به فیبر می شوند

    تجهیزات پرکننده بند ناف فیبر نوری

    تضمین می کنند که مرکز دایره سنگ فرشهای سرامیکی ، افسردگی فیبر نوری ، خراش یا نقص آن نیست.

    فیبر نوری پچ بند ناف فیبر با کیفیت بالا

    هسته فیبر نوری با قطر 50 میکرومتر (میکرون) با بالاترین کیفیت شیشه فیبر نوری تولید می شود. و هسته ها برای حصول اطمینان از کیفیت بالا ، پایداری قوی و از دست دادن کم درج ، سخت ترین استانداردهای تست مشخصات صنعت را به تصویب رساندند.

    کاپشن فیبر نوری Patch LSZH

    فروس سرامیکی پیچیده شده در قطر بیرونی با آب و بادوام با قطر 2.0 میلی متر ضخامت ، قیچی OFNR دارای جلیقه LSZH (Low Smoke Zero Halogen) است که سبک ، انعطاف پذیر ، مقاوم در برابر شعله ، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و در برابر تداخل الکتریکی است.

    فیبر نوری پچ کوره سرامیکی

    هسته های فیبر نوری با اتصالات کابل فیچر فیبر LC با دقت 1.25 میلی متر سرامیک (از جمله کلیپ های lc دوبلکس) برای محیط های تراکم کابل و فشرده خاتمه یافته اند.

    برگه داده بند ناف فیبر نوری:

    حالت Singlemode (OS1 ، OS2 9/125)

    چند حالته (OM1 50/125 ، OM2 62.5 / 125 ،

    OM3 50/125 ، OM4 50/125)

    جلا دادن کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    ضرر درج d 0.2dB (معمولی .10.1dB) d 0.2dB
    برگشت ضرر 45 -45dB 50 -50dB 60 -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9 ، Φ2.0 ، Φ3.0mm
    لرزش d 0.2dB (50 z 5Hz ، دامنه 1.5 میلی متر)
    چرخه حرارتی d 0.2dB (-40 ~ + 80 ، 21 چرخه)

    جلا دادن کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 ~ 30 میلی متر 5 ~ 12 میلی متر
    Apex افست 70 پوند
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 ام
    خطای زاویه ای N / A 8 ° ± 0.5 °

    نحوه سفارش بند ناف فیبر نوری

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق با نیاز شما

    فیبر نوری پچ بند ناف نوع کانکتو:

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که از نظر کدام محصولات ، برای آداپتور ، کاهش دهنده ضایعات ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    A: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به طور هم زمان. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات