خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

FTTH فیبر نوری حالت Attenuator LC زن به SC مرد 9/125 SM

FTTH فیبر نوری حالت Attenuator LC زن به SC مرد 9/125 SM

    • FTTH Fiber Optic Single Mode Attenuator LC Female To SC Male 9 / 125 SM
    • FTTH Fiber Optic Single Mode Attenuator LC Female To SC Male 9 / 125 SM
    • FTTH Fiber Optic Single Mode Attenuator LC Female To SC Male 9 / 125 SM
    • FTTH Fiber Optic Single Mode Attenuator LC Female To SC Male 9 / 125 SM
  • FTTH Fiber Optic Single Mode Attenuator LC Female To SC Male 9 / 125 SM

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC / ST / LC / SC / MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک / فلز نوع اتصال: SC / LC / ST / FC / MPO
    حالت نوع: تک / چند حالت تکرارپذیری: > 1000 بار
    تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS


    فیبر نوری Attenuator FC Male به LC زن Hybrid فیبر نوری آداپتور سازگار

    مشخصات محصول

    • SC مرد به LC زن هیبرید فلنج
    • یکپارچه 9/125 SM آداپتور فیبر نوری
    • افت محرک: ≤ 0.3dB
    • افت بازده: ≥ 50dB
    • بسته بندی شامل: 1 X SC Male to LC Female Adapter (SM)

    توضیحات محصول

    به طور گسترده ای در مورد گشت و گذار بصری، متر نوری، فیبر نوری ابزار تست رابط تبدیل اعمال می شود. چند منظوره تک حالت، PC و APC وجود دارد. حالت تک حالت آبی، حالت چندگانه بژ، APC سبز.
    مشخصات فنی:


    افت محرک: ≤ 0.3dB
    افت بازده: ≥ 50dB
    طول عمر: ≤ 0.2dB تغییرات معمول 1000، جفت شدن
    دمای عملیاتی: -40 تا + 85 درجه سانتیگراد
    بسته بندی شامل:


    X 1 SC مرد به LC زن آداپتور (SM)
    نور جدید محصولات پیشگام را به طور دقیق آزمایش می کند. هنگامی که به ما نیاز دارید، همیشه به اینجا می آیند، فقط به ما پیام دهید اگر مشکلی دارید.


    مشخصات:

    مورد پارامتر
    مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
    محدوده خنثی 1 ~ 30dB
    برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
    از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
    دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    رطوبت رطوبت نسبی 95٪



    کاربرد:

    • تجهیزات تست
    • فیبر نوری CATV
    • سنسور نوری فیبر
    • فیبر نوری سیستم مخابراتی


    ویژگی

    از دست دادن مقدار پایین، از دست دادن بازگشت بالا
    قابلیت اطمینان و پایداری ارتفاع
    دمای عملیات گسترده از -40 ° C تا 85 ° C
    ♦ تطبیقی ​​ثابت (ثابت نوع FC، SC، ST، LC)
    ♦ زن به نوع مرد (FC، SC، ST، LC)
    ♦ تنفس درون خطی (نوع فشرده و فیبر جرم)
    ♦ افت بازده بالا (درون خط و نوع بالا RL)
    ♦ ضخامت دقیق و پایدار (نوع متغیر)



    تصویر بیشتر





    ممنونم








    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!



    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
    4. گارانتی: 3 سال
    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا




    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm




    چگونه با ما تماس بگیرید


    ایمیل: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات