خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل LC OM4 Magenta کابل دوبلکس فیبر نوری فیبر پین سیم 50/125 کشیدن نوع

کابل LC OM4 Magenta کابل دوبلکس فیبر نوری فیبر پین سیم 50/125 کشیدن نوع

    • LC unitboot OM4 Magenta cable Duplex Optical Fiber Patch Cord 50 / 125 Pulling type
    • LC unitboot OM4 Magenta cable Duplex Optical Fiber Patch Cord 50 / 125 Pulling type
  • LC unitboot OM4 Magenta cable Duplex Optical Fiber Patch Cord 50 / 125 Pulling type

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / PC - LC / PC نوع کابل: دوتایی
    قطر کابل: 2.0 / 3.0 میلی متر مواد ژاکت: LSZH
    حالت نوع: چند حالت زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت)
    گارانتی: 3 سال پس از تحویل رنگ کابل: ارغوانی
    طول موج: 850/1300 طول: می تواند سفارشی
    از دست دادن درج: ≤ 0.3dB برگشت ضرر: ≥50dB

    کابل LC OM4 Magenta کابل دوبلکس فیبر نوری فیبر پین سیم 50/125 کشیدن نوع

    مشخصات کابل


    کت رنگی کت و شلوار
    شعاع خم شدن - حداقل / 5cm
    جلیقه کابل (بافر 900 میکرومتر، 2.0 میلی متر یا 3.00 میلیمتر)
    دمای عملیاتی -4 ° C تا 158 ° C (-20 ° C تا + 70 ° C)
    Multimode 40/100 Gigabit 50 / 125um
    استاندارد دو طرفه ضخامت
    850 نانومتر / 1310 نانومتر
    اندازه های چندگانه موجود است

    OM4 حداقل شعاع خمش نصب 5 سانتی متر، حداقل طول شعاع خم
    از 3 سانتیمتر، خم شدن بیش از حد موجب کاهش جذب می شود


    سازگاری


    LC متصل به سازگاری کابل پچ چند منظوره با تمام 10GBase-SR معمولی سازگار است،
    فرستنده های 10GBase-LRM، SFP + و QSFP + برای شبکه 10 گیگابایت، مرکز داده، محل، آموزش،
    LAN، SAN، برنامه های تجاری و روش انتقال آسنکرون (ATM). این پشتیبانی از ویدئو، داده ها و خدمات صوتی است.

    ضمانتنامه


    گارانتی 3 ساله محدود

    حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

    چندجملهای (OM1 50/125، OM2 62.5 / 125،

    OM3 50/125، OM4 50/125) OM5

    پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
    برگشت ضرر ≥ 45dB ≥ 50dB ≥ 60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
    لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
    چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

    پرداخت کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست ≤ 70 um
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
    خطای زاویه ای N / A 8 درجه ± 0.5 درجه

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    نوع اتصال:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات