خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

کشش نوع LC اتصال چند لایه دو طرفه فیبر نوری فیبر پچ بند ناف 40Gb 50/125 LSZH 2.0mm

    • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm
    • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm
    • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm
    • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm
    • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm
  • Pulling type LC connector Multimode Duplex Optical Fiber Patch Cord 40Gb 50 / 125 LSZH 2.0mm

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / PC - LC / PC نوع کابل: دوتایی
    قطر کابل: 2.0 / 3.0 میلی متر مواد ژاکت: LSZH / PVC
    حالت نوع: چند حالت زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت)
    گارانتی: 3 سال پس از تحویل رنگ کابل: آبی
    طول موج: 850/1300 طول: می تواند سفارشی

    کشش نوع LC اتصال چند لایه دو طرفه فیبر نوری فیبر پچ بند ناف 40Gb 50/125 LSZH 2.0mm

    • تیز کردن طراحی تب - اجازه می دهد تا اتصال به راحتی در دسترس و جدا از پانل های بارگذاری شده پر از دسترسی به انگشت دست و یا هر ابزار خاص دیگر. LC آداپتور فضا محدود شده است اتاق برای انگشتان انسان و یا ابزار ویژه، در حال حاضر به دلیل تراکم بالا طراحی رابط، آداپتورها را می توان بدون هیچ گونه فضایی عمودی انباشته و نصب بسیار نزدیک تر از قبل.
    • عملکرد با توجه به IEC، RoHs-مطابق با آیتم و بسته؛
    • IL ≤ 0.2dB، RL≥50dB، Temp -40 ~ 85 درجه؛
    • کیسه بسته بندی PE، 3 سال گارانتی محصول و پشتیبانی فنی طول عمر؛
    • رنگ آبی، قطر کابل می تواند 2.0 / 3.0mm باشد
    • مواد کابل: PVC / LSZH

    ضمانتنامه


    گارانتی 3 ساله محدود

    حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

    چندجملهای (OM1 50/125، OM2 62.5 / 125،

    OM3 50/125، OM4 50/125)

    پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
    برگشت ضرر ≥ -45dB ≥50dB ≥ -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
    لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
    چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

    پرداخت کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست ≤ 70 um
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
    خطای زاویه ای N / A 8 درجه ± 0.5 درجه

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    نوع ارتباط:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات