خانه محصولاتقاب توزیع فیبر نوری

قاب توزیع فیبر نوری PC / APC برای سرویس ترمینال OEM

قاب توزیع فیبر نوری PC / APC برای سرویس ترمینال OEM

    • PC / APC Fiber Optic Distribution Frame For Terminal Box OEM Service
    • PC / APC Fiber Optic Distribution Frame For Terminal Box OEM Service
  • PC / APC Fiber Optic Distribution Frame For Terminal Box OEM Service

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - LC / SC / FC / ST

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: ABS / PC کاربرد: شبکه FTTH / FTTB / FTTX
    درجه حرارت: -20 ° ~ +80 ° حداکثر ظرفیت: هسته های 1X8 / 16/32/64
    آداپتور مناسب: LC / SC / ST / FC OEM / ODM: قابل قبول
    زمان معین: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت روش پرداخت: T / T، Paypal، اتحادیه غربی، پول گرم
    نصب / نصب شده: قابل قبول گارانتی: 3 سال
    حمل و نقل: توسط هوا یا دریا

    شرح

    SC / ST / FC / PC / APC فیبر نوری توزیع قاب برای جعبه ترمینال سرویس OEM

    انواع:

    1 نوع ثابت رک

    2 نوع کشو رک

    3 Rack mount ODF

    4 نوع داخلی دیواری

    5 نوع دیواری ضد آب در فضای باز

    امکانات:

    - ساخته شده از فولاد سرد نورد، پراکنده استاتیک، پلاستیک، ابعاد کوچک و نفیس و آسان برای استفاده

    - جعبه رک سوار شده است، که مناسب برای نصب و انهدام است؛

    - سینی اسپلیس می تواند بر روی یکی دیگر قرار داده شود، انعطاف پذیر به نوبه خود.

    - شعاع منحنی الیاف صلیب ساقه باید تضمین شود که بیش از 37.5 میلی متر در سینی اسپلیس باشد؛

    - جعبه از ساختار منحصر به فرد، طرح منطقی است، و دارای اتاق کافی برای عمل است

    - مهر و موم گیر مهر و موم و تقویت پیکربندی، که می تواند اندازه های مختلف از کابل های انعطاف پذیر به تنظیم

    اطمینان حاصل کنید که کابل ها محکم گیر هستند

    - نوع داخلی از عملکرد مهر و موم عالی است، که می تواند جلوگیری از ورود آب به طور موثر؛

    طول موج عملیاتی استاندارد
    850nm، 1310nm، 1550nm
    از دست دادن درج
    ≤0.3dB، تغییرات تلفات اضافی بیش از 0.2dB نیست، تغییرات تلفات اضافی نه بیش از 5dB
    برگشت ضرر

    PC≥40dB، UPC≥50dB، APC≥60dB

    قدرت دی الکتریک
    ≥ 3KV (DC) / 1min بدون شکست، بدون arcing

    مقاومت عایق
    ≥ 1000MΩ / 500V (DC) زندگی: ≥ 1000 بار
    شعاع خمش فیبر نوری
    ≥40mm
    فیبر نوری
    500 بار پس از وصل شدن: بدون آسیب مکانیکی، سطح پین بدون خراشیدگی واضح

    عکس های بیشتر

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    مدت پرداخت و تحویل

    1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.

    3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

    4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

    5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

    6. روش حمل و نقل: BY هوا (DHL، TNT، UPS، Fedex)، دریا (با توجه به نیازهای شما)

    چرا ما را انتخاب کن


    قیمت 1.Competitive
    تحویل 2.Fast
    گارانتی 3.Longtime
    کیفیت قابل قبول 4
    5. پشتیبانی محصول و فنی حرفه ای
    6. پاسخ سریع برای هر گونه سوال و یا پرس و جو
    خدمات 7.Value-اضافه: به جز محصولات خوب، ما می توانیم خدمات خوب در زمینه لجستیک و کمک های دیگر شما ممکن است نیاز به ارائه.

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات