خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom

نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom

  • نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom
  • نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom
  • نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom
نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: LC / PC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فلز نوع اتصال: LC / PC
حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS
برجسته:

Attenuator نوری متغیر، آتناتور نوری ثابت

,

fixed optical attenuator

توضیحات محصول

LC / PC Plug نوع ثابت فیبر نوری Attenuator، 5dB Singlemode simplex plastic

اتناتورهای ثابت فیبر متصل به فیبرهای متخلخل با زیرکونیا تولید میشوند و با استفاده از فیبرهای لعابی بسیار ضعیف میشوند. این اتناتورهای با کیفیت بالا را می توان برای بسیاری از برنامه های کاربردی از telecom، CATV، datacom، پزشکی و برنامه های کاربردی نظامی استفاده می شود. شما می توانید در عملکرد خود اعتماد به نفس برای کنترل قدرت سیستم شما.

  • تضعیف دقیق با تحمل تنگ
  • بازتاب پایین برگشت:> 50dB
  • سازگار با Telcordia
  • پاک، بدون خراش پایان
  • طول موج دوگانه 1310/1550 نانومتر


برنامه های کاربردی:


سیستم های فیبر نوری
سیستم های CATV و مخابرات
پد گیرنده برای حفاظت گیرنده نوری
مقادیر قدرت نوری

 

مشخصات:

مورد پارامتر
مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
محدوده خنثی 1 ~ 30dB
برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
رطوبت رطوبت نسبی 95٪

تصویر بیشتر





ممنونم








معرفی شرکت

جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!



تحویل و پرداخت

1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
4. گارانتی: 3 سال
روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا




سفارش اطلاعات:

مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm




چگونه با ما تماس بگیرید


ایمیل: sales01@newlightfiber.com
Cel / whatsapp: 008615800028772

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)