خانه محصولاتMPO MTP کابل

3.3ft MPO MTP کابل طراحی تراکم بالا 40GbE 8 هسته برای گیرنده QSFP

3.3ft MPO MTP کابل طراحی تراکم بالا 40GbE 8 هسته برای گیرنده QSFP

    • 3.3ft  MPO MTP Cable High Density Design 40GbE 8 Core For QSFP Transceivers
    • 3.3ft  MPO MTP Cable High Density Design 40GbE 8 Core For QSFP Transceivers
  • 3.3ft  MPO MTP Cable High Density Design 40GbE 8 Core For QSFP Transceivers

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP ماده: LSZH
    حالت نوع: چند حالت نوع هسته: 12 هسته
    رنگ کابل: آبی طول: می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی
    گواهی: CE، ISO، RoHS زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده
    توان تولیدی: 500 عدد / روز شرایط پرداخت: T / T، 30٪ پیش پرداخت

    توضیحات محصول

    3.3ft MPO-MPO فلاش پچ کابل، 40GbE فیبر 8 هسته برای گیرنده QSFP برنامه OM3

    • نوع: MPO پچ بند و 8 هسته فیبر کابل
    • برای QSFP + Tansceiver، 50 / 125mm OM3 چند منظوره فیبر، 40GBASE فیبر نوری 1 متر
    • طراحی تراکم بالا هزینه های نصب را کاهش می دهد
    • برچسب شناسه کابل منحصر به فرد برای کنترل کیفیت و ردیابی
    • هر کابل 100٪ برای کاهش درج اندک و انعکاس پشتی تست شده است

    فریزر سرامیکی با دقت بالا، که به راحتی جوش داده می شود، ضایعات نوری کوچک و انتقال پایدار را تضمین می کند.

    جعبه فیبر نوری MPO-8MPO از مواد پلاستیکی PVC / LSZH ساخته شده است که براق، سخت، حفاظت از محیط زیست، محو نشده است، شکسته نشده و به راحتی تغییر شکل داده نشده است.

    کابل داخلی نوری Aramid است که سختی، کششی، غیر سمی، مقاوم در برابر آتش، حفاظت هسته ای و دود کم است. اتصال مواد PBT پلاستیک و مس خوب است، که سازگار، با دوام، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، محو نمی شود، شکسته و به راحتی تغییر شکل نیست.

    پارامتر فنی

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO (F یا M) MPO (F یا M)
    دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    از دست دادن درج

    SM: ≤ 0.75dB (ارزش استاندارد)، ≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

    MM: ≤ 0.50dB (ارزش استاندارد)، ≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

    برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: 35dB
    پایان پایان MPO مرد: با پین راهنمای؛ زن: بدون پین راهنمای
    تعداد فیبرها 8،12 و 24 تن فیبر
    نوع اتصال دهنده انتهای دیگر MPO-female، MPO-male، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر حالت های تک (G652، G655، G657)، چند حالت (50، 62.5، OM2، OM3، OM4)
    نوع کابل فیبر فیبر روبان 250و، کابل روبان، کابل فیبر نوری بسته بندی شده

    سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

    نوع A Straight-Through MPO Trunk Cable:
    کلید به آداپتورهای کلید-پایین، 1 x A-B Duplex Patch Cable و 1 X A به DAC Patch Cable.

    نوع B Cross MPO Cable Trunk:
    کیبورد تا آداپتورهای کلیدی و کابل 2 x A به یک پچ دوبلکس.

    نوع C جفت ممتاز MPO کابل تنه:
    کلید به آداپتورهای کلید پایین و کابل 2 x A به یک پچ دوطرفه.

    با استفاده از دما

    -40 ° ~ + 80 °

    کاربرد :

    تجهیزات تست
    FTTX + LAN
    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطی نوری
    مخابرات

    Pakcing:

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. برای محافظت از کالاها هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    تحویل :

    ما می توانیم آن را از طریق هوا و دریا تحویل دهیم. آن را با توجه به مقدار و الزامات شما است.

    پرداخت :

    مدت پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL / WESTERN UNION / MONEYGRAM. 30٪ پیش پرداخت. تعادل پرداخت قبل از تحویل

    اصطلاحات قیمت: EXW، FOB، CIF، CFR. در به در

    محصولات بیشتر:

    ما پچ پچ نوری، چرمی، آداپتور، آتنااتور، جعبه توزیع، اتصال سریع و غیره .etc. اگر به محصولات یا کاتالوگ بیشتری نیاز دارید، می توانید با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات