خانه محصولاتMPO MTP کابل

MPO / MTP کابل Fanout پچ، MPO / MTP به 8X LC (4 دوطرفه) OM3 کابل برقی فیبر نوری - Aqua

MPO / MTP کابل Fanout پچ، MPO / MTP به 8X LC (4 دوطرفه) OM3 کابل برقی فیبر نوری - Aqua

    • 4 Duplex MPO MTP Cable , Customized Length Breakout Fiber Optic Cable With Aqua Color
    • 4 Duplex MPO MTP Cable , Customized Length Breakout Fiber Optic Cable With Aqua Color
  • 4 Duplex MPO MTP Cable , Customized Length Breakout Fiber Optic Cable With Aqua Color

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP ماده: LSZH
    حالت نوع: چند حالت نوع هسته: 12 هسته
    رنگ کابل: آبی طول: می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی
    گواهی: CE، ISO، RoHS زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده
    توان تولیدی: 500 عدد / روز شرایط پرداخت: T / T، 30٪ پیش پرداخت

    توضیحات محصول

    MPO / MTP کابل Fanout پچ، MPO / MTP به 8X LC (4 دوطرفه) OM3 کابل برقی فیبر نوری - Aqua

    • این 5 متری (16.5ft) با کیفیت بالا MPO به 8x LC (4 Duplex) Fanout / Breakout Cable، MPO Female Female without PIN.
    • MMF (50 / 125um)، OM3 10G استاندارد، LSZH-8 هسته فیبر
    • با ترکیباتی که دود محدود و بدون هالوژن را در معرض منابع گرمائی بالا قرار می دهند (هالوژن نزولی پایین).
    • افت محرک: 35dB، تست کشش: 500times <0.5 dB.
    • برای لینک QSFP + فرستنده، برای ما تماس بگیرید برای نصب و یا سفارشی.

    پارامتر فنی

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO (F یا M) MPO (F یا M)
    دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    از دست دادن درج

    SM: ≤ 0.75dB (ارزش استاندارد)، ≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

    MM: ≤ 0.50dB (ارزش استاندارد)، ≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

    برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: 35dB
    پایان پایان MPO مرد: با پین راهنمای؛ زن: بدون پین راهنمای
    تعداد فیبرها 8،12 و 24 تن فیبر
    نوع اتصال دهنده انتهای دیگر MPO-female، MPO-male، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر حالت های تک (G652، G655، G657)، چند حالت (50، 62.5، OM2، OM3، OM4)
    نوع کابل فیبر فیبر روبان 250و، کابل روبان، کابل فیبر نوری بسته بندی شده

    سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

    نوع A Straight-Through MPO Trunk Cable:
    کلید به آداپتورهای کلید-پایین، 1 x A-B Duplex Patch Cable و 1 X A به DAC Patch Cable.

    نوع B Cross MPO Cable Trunk:
    کیبورد تا آداپتورهای کلیدی و کابل 2 x A به یک پچ دوبلکس.

    نوع C جفت ممتاز MPO کابل تنه:
    کلید به آداپتورهای کلید پایین و کابل 2 x A به یک پچ دوطرفه.

    با استفاده از دما

    -40 ° ~ + 80 °

    کاربرد :

    تجهیزات تست
    FTTX + LAN
    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطی نوری
    مخابرات

    Pakcing:

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. برای محافظت از کالاها هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    تحویل :

    ما می توانیم آن را از طریق هوا و دریا تحویل دهیم. آن را با توجه به مقدار و الزامات شما است.

    پرداخت :

    مدت پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL / WESTERN UNION / MONEYGRAM. 30٪ پیش پرداخت. تعادل پرداخت قبل از تحویل

    اصطلاحات قیمت: EXW، FOB، CIF، CFR. در به در

    محصولات بیشتر:

    ما پچ پچ نوری، چرمی، آداپتور، آتنااتور، جعبه توزیع، اتصال سریع و غیره .etc. اگر به محصولات یا کاتالوگ بیشتری نیاز دارید، می توانید با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات