خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر

کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر

    • Pulling uniboot Aqua cable LC Connector Fiber Optic Jumper Cables 3 Meter 50 / 125 2.0 Diameter
    • Pulling uniboot Aqua cable LC Connector Fiber Optic Jumper Cables 3 Meter 50 / 125 2.0 Diameter
  • Pulling uniboot Aqua cable LC Connector Fiber Optic Jumper Cables 3 Meter 50 / 125 2.0 Diameter

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: LC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 50000 عدد / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر نوع اتصال: LC کامپیوتر
    حالت نوع: چند حالت نوع کابل: OM3
    مواد کابل: PVC / LSZH قطر کابل: 2.0 میلیمتر
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت گارانتی: 3 سال پس از زایمان
    طول: می تواند سفارشی از دست دادن درج: ≤ 0.3dB
    برگشت ضرر: ≥40dB نصب /ODM: قابل قبول

    کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر

    LC یک فاکتور فرم کوچک (SFF) است و برای برنامه های کاربردی با تراکم بالا ایده آل است. نسخه پشتی دیوار (BTW) در دسترس است با اتصال کوتاه و بوت برای موارد فوق العاده کمپوست.

    اتصال LC دارای یک فریل سرامیکی زیرکونیا با اندازه گیری 1.25mm OD با یک PC یا APC Endface است و به طور مطلوب درج و از دست دادن بازگشت را فراهم می کند. * اتصال LC با مینی بند ناف کوچک (1.6mm / 2.0mm) و همچنین کابل 3.0 میلیمتری

    اتصالات LC در فرمت های پیش ساخته یا کیت (uncomposed) در دسترس هستند.

    طراحی کششی نوع LC با استفاده از یک "کشش کشویی" قابل انعطاف است که اجازه می دهد برای اتصال آسان از پانل های پر از تراکم بدون نیاز به ابزار خاصی جدا شود.

    برنامه های کاربردی

    • اترنت گیگابیت
    • ویدئو
    • خاتمه دادن دستگاه فعال
    • نصب تاسیسات
    • شبکه های مخابراتی
    • چند رسانه ای
    • صنعتی
    • نظامی

    امکانات

    • طراحی فشرده و ضد ضربه
    • رابط کاربری سبک RJ-45
    • کاهش درج درج و انعکاس کم پشت *
    • قطبی و رنگی (TIA 568-A و ISO 11801)
    • UL-rated پلاستیکی و بوت
    • تراز دقت بالا
    • پشت بوت (BTW) سبک اتصال کوتاه و بوت

    پارامتر

    نام محصولات کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر
    حالت نوع چند حالت
    تعداد کابل دوبلکس (می تواند ساده باشد یا دیگران)
    نوع هسته OM3 (هسته چند حالته دارای OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
    رنگ کابل Qaua (می تواند براساس درخواست شما سفارشی شود)
    قطر کابل 2.0 (می توان 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 3 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت PVC (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.3dB (می تواند ≤ 0.1dB باشد)
    برگشت ضرر ≥0 دسی بل
    طول موج 850/1300
    نوع هسته 50 / 125um
    فریول جلا کامپیوتر
    رنگ اتصال آبی
    ماده فرول سرامیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    نوع اتصال بیشتر شما می توانید انتخاب کنید:

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال : SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت : حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل : 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد : PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر : ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل : G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ : با توجه به نیازهای شما

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات