خانه محصولاتقاب توزیع فیبر نوری

پانل پانل پورت SC MM Simplex Rack کیبورد فایبر با محفظه فیبر و آداپتورها

پانل پانل پورت SC MM Simplex Rack کیبورد فایبر با محفظه فیبر و آداپتورها

    • 12 Port SC MM Simplex Rack Mount Fiber Patch Panel With  Fiber Enclosure And Adaptors
    • 12 Port SC MM Simplex Rack Mount Fiber Patch Panel With  Fiber Enclosure And Adaptors
  • 12 Port SC MM Simplex Rack Mount Fiber Patch Panel With  Fiber Enclosure And Adaptors

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - LC / SC / FC / ST

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فولاد ضد زنگ کاربرد: شبکه FTTH / FTTB / FTTX
    درجه حرارت: -20 ° ~ +80 ° حداکثر ظرفیت: 144 هسته
    آداپتور مناسب: LC / SC / ST / FC / MPO اندازه: 19 اینچ
    OEM / ODM: قابل قبول زمان معین: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    روش پرداخت: T / T، Paypal، اتحادیه غربی، پول گرم نصب / نصب شده: قابل قبول
    گارانتی: 5 سال

    شرح

    12 پورت SC SMX Simplex اتصالات Rack Mount با فیبر محفظه و آداپتورهای

    محفظه های فیبر جدید کابین جدید ما طراحی شده اند تا بهینه سازی شوند
    حفاظت از برنامه های فیبر نوری شما.

    محوطه در یک طراحی فولاد کتان با یکپارچه ساخته شده است
    سیستم قفل

    هر محفظه شامل سیم کشی مسیریابی و سینی های اسپلیس و روابط فایل های فشرده است.
    دارای یک سیستم سینی منحصر به فرد در مرکز و فیبر کراوات
    قفل در عقب

    * شامل 12 آداپتور MMX Simplex SC (12 فیبر)
    * Anodized Finish سیاه و سفید
    * 1U Rackmount
    * شامل سینی و اسپویل اسپلسیون
    * SC Multimode 10 Gig OM3
    * می تواند به 24 بندر گسترش یابد

    عملکرد نوری:

    شمار فیبر 24 نوع فیبر نوع فیبر

    نوع اتصال جلو

    12x LC UPC دوبلکس

    12x LC UPC دوبلکس

    2x MTP UPC Base-12 (مرد)

    1x MTP UPC Base-12 (مرد)

    آداپتور MTP

    کلید تا کلید پایین

    کلیدی تا کلید UP

    آداپتور LC LC DX SC رد پای

    LC DX SC رد پای

    SM: MTP≤0.35dB، LC≤0.2dB

    MM: MTP≤0.35dB، LC≤0.2dB

    برگشت ضرر

    SM: MTP≥60dB، LC≥50dB

    MM: MDP≥20dB، LC≤20dB

    دمای عملیاتی

    0 تا 70 درجه سانتیگراد

    (32 تا 158 درجه فارنهایت)

    دمای حمل و نقل و حمل و نقل -40 ° C تا + 75 ° C

    کاربرد

    عکس های بیشتر

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    بخش تولید ما:

    کنترل کیفیت

    تحویل و پرداخت

    چرا ما را انتخاب کن


    قیمت 1.Competitive
    تحویل 2.Fast
    گارانتی 3.Longtime
    کیفیت قابل قبول 4
    5. پشتیبانی محصول و فنی حرفه ای
    6. پاسخ سریع برای هر گونه سوال و یا پرس و جو
    خدمات 7.Value-اضافه: به جز محصولات خوب، ما می توانیم خدمات خوب در زمینه لجستیک و کمک های دیگر شما ممکن است نیاز به ارائه.

    خدمات ما:


    1. درخواست خود را به ما ارسال کنید، ما ظرف مدت 12 ساعت به شما بازخواهیم گشت.
    2. کنترل فرایند سخت و کنترل مواد اولیه را برای تأمین طول عمر 30 ساله انجام دهید.
    3. محصولات ما به خوبی تست شده، ما شما را با گزارش تست و صدور گواهینامه ارائه می کنیم.
    4. ما صادقانه به مشتریان خانه و خارج از کشور به بازدید از کارخانه ما استقبال می کنیم.

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات