خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر

OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر

    • OM4 SC / PC Fiber Optic Pigtail , 1 M Fiber Jumper Cables 12 Colors 0.9mm
    • OM4 SC / PC Fiber Optic Pigtail , 1 M Fiber Jumper Cables 12 Colors 0.9mm
  • OM4 SC / PC Fiber Optic Pigtail , 1 M Fiber Jumper Cables 12 Colors 0.9mm

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: SC / PC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: SC / APC فیبر نوری جعلی 12 رنگ 0.9 میلیمتر 2 M پرتو فیبر نوری کابل نوع اتصال: SC (می تواند ST، FC، LC، MPO، MTRJ، MU باشد)
    حالت نوع: چند حالت رنگ کابل: بنفش (با توجه به درخواست شما)
    قطر کابل: 0.9 میلیمتر طول کابل: 1 م (می توان سفارشی)
    از دست دادن درج: ≤ 0.3 دسی بل برگشت ضرر: ≥ 40dB
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری شرایط پرداخت: 30٪ پیش پرداخت، 70٪ تعادل پرداخت قبل از تحویل

    OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر

    کاهش درج درونی، افت بازده بالا
    • پایداری درجه حرارت عالی
    • تکرارپذیری و تبادلگرایی خوب
    • استقامت مکانیکی عالی
    • زمان نگهداری و کنترل درجه حرارت
    • استانداردهای دقیق تست و روش برای کیفیت
    • حفاظت از محیط زیست (ROHS Compliance)
    • فیبر نوری فیبر نوری را می توان با توجه به مشخصات مشتریان سفارشی
    الزامات (اتصال سفارشی / طول / بسته ...)
    • 100٪ مواد اولیه جدید و کنترل کیفیت خوب اطمینان از بهترین زمان زندگی است.

    هنگامیکه از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های آبشاری استفاده می شود. این شامل یک اتصال و یک طول خاص است

    نام محصول OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر
    شماره مدل Pigtail SC OM4
    قطر 0.9 / 2.0 / 3.0
    اتصال دهنده SC / LC / FC / ST / MPO
    طول کابل 1.2.3 ... سفارشی
    پرداخت بله، شسته شده
    ماده LSZH / PVC
    فرم فروش OEM / ODM
    استفاده کنید فرستنده اپتیکال، گیرنده و جعبه ترمینال را وصل کنید.
    طراحی دلخواه خوش آمدی
    زمان سرب نمونه 1-3 روز
    گواهی CE، ROHS
    مزیت کم IL، بالا RL

    پارامتر واحد FC، SC، LC ST، MU MT-RJ، MPO E2000
    SM MM SM MM SM MM SM
    PC / UPC APC کامپیوتر PC / UPC کامپیوتر PC / UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
    از دست دادن درج (معمولی) دسی بل ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3 ≤ 0.3
    برگشت ضرر دسی بل ≥ 50 ≥ 60 ≥30 ≥ 50 ≥30 ≥ 50 ≥30 ≥ 55 ≥ 75
    طول موج عملیاتی Nm 1310، 1550 1300 (OM1) 850 1310، 1550 1300 (OM1) 850 1310، 1550 1300 (OM1) 850 1310، 1550
    قابلیت تعویض دسی بل ≤ 0.2 ≤ 0.2 ≤ 0.2 ≤ 0.2
    لرزش دسی بل ≤ 0.2 ≤ 0.2 ≤ 0.2 ≤ 0.2
    دمای کار -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    قطر کابل میلیمتر φ 3.0، φ 2.0، φ 0.9 φ 3.0، φ 2.0، φ 0.9 φ 3.0، φ 2.0، φ 0.9 φ 3.0، φ 2.0

    کاربرد

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت تکنولوژی پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات تولید پیشرفته، مهندسین مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا ارائه می دهد بیش از 60 کشور و مناطق. محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    مدت پرداخت و تحویل

    1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.

    3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

    4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

    5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

    6. روش حمل و نقل: توسط هوا (DHL، TNT، UPS، فدرال اکسپرس)، دریایی (با توجه به نیازهای شما).

    محصولات اصلی

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)