خانه محصولاتفیبر نوری WDM

جعبه 1U E2000 APC FTTH ورق گالوانیزه جعبه کابل توزیع 19 اینچ با آداپتور

جعبه 1U E2000 APC FTTH ورق گالوانیزه جعبه کابل توزیع 19 اینچ با آداپتور

    • 1U E2000 APC  FTTH Cold - Rolled Sheet Cable distribution Box 19 Inch With Adaptor
    • 1U E2000 APC  FTTH Cold - Rolled Sheet Cable distribution Box 19 Inch With Adaptor
  • 1U E2000 APC  FTTH Cold - Rolled Sheet Cable distribution Box 19 Inch With Adaptor

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: E2000 APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 3-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: ورق های سرد ورق نوع پورت: No input file specified.
    وزن: 3.5 کیلوگرم مشخصات: 19 اینچ
    نوع اتصال: E2000 APC بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS
    ODM / ODM: قابل قبول رنگ: สีดำ

     

    جعبه 1U E2000 APC FTTH ورق گالوانیزه جعبه کابل توزیع 19 اینچ با آداپتور

    WDM نام ژنرال است، دارای CWDM، DWDM، FWDM است.

    ماژول mux demux از 19CH CWDM (مولکول تقسیم طول موج طولی) استفاده می کند از پوشش نازک فیلم و ما ارائه طیف گسترده ای از CWDM از 1610 نانومتر 1270nm و که با بسته بندی میکروفن غیر شار بتنی مجهز شده است. سری CWDM Mux Demux به 16 کانال یا حتی 18 کانال انتقال یا تالیف شده در فیبر تک ارائه می دهد.

    این انواع جعبه توزیع نوع 1U CWDM است، نوع اتصال E2000 APC است. همچنین می توانید نوع جعبه نوع اتصال به عنوان مورد نیاز خود باشد.

    طول کابل داخلی نیز می تواند سفارشی شود.

    دارای 4 کانال، 8 کانال و 16 کانال CWDM به عنوان مورد نیاز شما است.

    OEM / ODM قابل قبول هستند اگر نیاز به چاپ آرم شرکت خود دارید، قبل از نقل قول، قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    بسته بندی امروزه: 19 "قفسه کوه، ABS BOX، جعبه LGX در بازار موجود است، همچنین سفارشی طراحی شده با استقبال گرم است.

    مزیت معمول

    1. کم هزینه و کم بودن کانال کانال

    2. نوار پخش گسترده

    3. جداسازی کانال بالا

    3. اپوکسی در مسیر نوری

    4. دسترسی به شبکه

    استفاده معمول

    1. نظارت بر خط

    2. شبکه WDM

    3. مخابرات

    4. نرم افزار سلولی

    5. تقویت کننده فیبر نوری

    6. دسترسی به شبکه

    پارامترهای عملکرد

    پارامتر 4 کانال 8 کانال 16 کانال
    mux دموکس mux دموکس mux دموکس
    طول موج کانال (nm) 1270 ~ 1610/1271 ~ 1611
    فاصله کانونی (nm) 20
    پاسبان کانال (پهنای باند @ -0.5dB (nm) ± 6.5 / ± 6.5
    افت بازده (دسی بل) ≤1.5 ≤2.5 3 .5
    یکنواختی کانال (دسی بل) ≤0.6 ≤1.0 ≤1.5
    کانال Ripple (دسی بل) <0.3
    جداسازی (dB) مجاور N / A

    > 30

    > 40

    N / A

    > 30

    > 40

    N / A

    > 30

    > 40

    غیر مجاور
    حساسیت دمای ورودی (dB / ℃) <0.005
    تغییر دما در طول موج (nm / ℃) <0.002
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) <0.1
    جهت گیری (dB) <0.1
    افت بازده ( دسی بل ) > 50
    حداکثر توان مصرفی (mW) > 45
    دمای کار (℃) 300
    دمای ذخیره سازی ( ℃) -5 ~ + 75
    ابعاد بسته بندی ( میلی متر ) L100 x W80 x H10

    L14 1 x W1 15 x H1 8

    L120 × W80 × H18

    نوع دیگر WDM


    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: پایان چهره فرول: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: حالت تک، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (مرحله 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات