خانه محصولاتکابل فیبر نوری

کابل توزیع فیبر نوری پچ بند ناف Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS

کابل توزیع فیبر نوری پچ بند ناف Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS

    • Distribution Cable Fiber Optic Patch Cord Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS
    • Distribution Cable Fiber Optic Patch Cord Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS
    • Distribution Cable Fiber Optic Patch Cord Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS
  • Distribution Cable Fiber Optic Patch Cord Single Mode 12/24/28/48/72/96 Core GYTS

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: حیوانات

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: 12/24/28/48/72/96 core GYTS کابل کابلی فیبر نوری تک حالت حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت گارانتی: 1 سال پس از زایمان
    شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل طول: می تواند سفارشی
    هسته: 12 هسته

    12/24/28/48/72/96 core GYTS کابل کابلی فیبر نوری تک حالت

    مشخصات:

    1.Excellent مکانیسم و ​​درجه حرارت

    عملکرد تضمین شده با طول فیبر دقیق بیش از حد

    2. حفاظت بحرانی به الیاف

    3. برای اطمینان از اقدامات زیر اقدام می شود

    آب مسدود کردن عملکرد کابل .

    - سیم فولادی تک استفاده شده به عنوان قدرت مرکزی عضو

    - مخلوط آب پرکننده ای ویژه در شل لوله

    - پر کردن هسته کابل 100٪

    کاربرد: کانال / آنتن

    محدوده دما:

    ذخیره سازی دمای: -40 ℃ تا + 70 ℃

    دمای کار: -40 ℃ تا + 70 ℃

    شرح:

    در کابل GYTA / GYTS، فیبرهای تک حالت / چند منظوره در موقعیت قرار گرفته اند لوله های شل، لوله ها با آب پر شده از آب پر شده است. لوله ها و پرکننده ها در اطراف عضو قدرت به هسته کابل دایره ای رشته می شوند. APL / PSP در اطراف هسته استفاده می شود. کدام یک از پر کننده ها برای محافظت از آن پر شده است. سپس کابل با یک غلاف PE تکمیل می شود.

    توجه داشته باشید:

    1.Cables را می توان با طیف وسیعی از الیاف تک و یا چند منظوره ارائه شده است.
    ابعاد و مواد خام را می توان با توجه به تقاضای مشتریان طراحی کرد.

    3.Standard طول رول: 3،000m / رول: طول دیگر در صورت درخواست در دسترس است.

    پارامترهای فنی:

    G.652 G.655 50 / 125μm 62.5 / 125μm

    تضعیفی

    (+20 درجه سانتیگراد)

    @ 850 نانومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر
    @ 1300 نان ≤1 dB / km ≤1 dB / km
    @ 1310 نانومتر ≤0.36 dB / km ≤0.40 dB / km
    @ 1550 نانومتر ≤ 0.22 dB / km ≤0.23dB / کیلومتر

    پهنای باند (کلاس A)

    @ 850 نانومتر ≥500 مگاهرتز · کیلومتر ≥200 مگاهرتز · کیلومتر
    @ 1300 نان ≥ 1000 مگاهرتز · کیلومتر ≥600 مگاهرتز · کیلومتر
    دیافراگم عددی 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    قطع کابل طول موج λcc 1260 نانومتر ≤1480 نانومتر

    دمای کار:

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نمایه شرکت

    بسته بندی

    مزیت

    گواهی

    حمل و نقل و پرداخت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات