خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

OEM / ODM 3.0mm فیبر نوری ST اتصال برای پچ کابل توزیع داخل سالن

OEM / ODM 3.0mm فیبر نوری ST اتصال برای پچ کابل توزیع داخل سالن

    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
  • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: ST

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فلز حالت نوع: حالت تک / چند حالت
    نوع اتصال: 3.0 میلیمتر از دست دادن درج: <0.3dB
    گواهی: CE، ISO، RoHS برگشت ضرر: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 دسی بل

     

    اتصال دهنده فیبر نوری OEM / ODM 3.0mm ST برای پچ پچ کابل توزیع داخلی

    اتصال ST یکی از انواع اتصال فیبر نوری است. این استفاده طبیعی برای 10Base-F است.

    این دارای یک کمان بالون و یک سرامیک استوانه ای معمولی (معمولی) 2.5 میلیمتری یا معمولی است که کل فیبر را نگه می دارد.

    عنوان انگلیسی انگلیسی ST است که گاهی اوقات به عنوان "Stab & Twist" نوشته می شود، یک توضیح بسیار واضح، اولین بار درج می شود، سپس سفت می شود! ترجمه به "مجموعه کارت"

    پوشش بیرونی دور است و روش اصلاح یک جفت گیر است.


    امکانات:


    --- کم افت درج و برگشت انعکاس
    --- سطح پایان غلاف قبل از غلاف
    --- دقت ضد چرخش کلید
    --- بدن نیکل اندود شده با برنج
    --- چکمه سبک Telcordia
    --- فرول سرامیکی آزاد شناور

    پارامتر

    نام محصولات OEM / ODM 3.0mm فیبر نوری ST اتصال برای پچ کابل توزیع داخل سالن
    حالت نوع حالت تک / چند حالت
    قطر کابل 3.0 میلیمتر
    از دست دادن درج ≤ 0.3dB (ضریب ورودی کم می تواند ≤ 0.35dB باشد)
    برگشت ضرر ≥60 دسی بل
    طول موج 1310/1550
    ماده فرول سرامیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    کانکتور بیشتر برای مرجع

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما
    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / نوع C)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات