خانه محصولاتقاب توزیع فیبر نوری

1U 19 اینچ جعبه توزیع فیبر نوری رک کوه فولاد سرد فولاد 1.2T مواد ضخیم

1U 19 اینچ جعبه توزیع فیبر نوری رک کوه فولاد سرد فولاد 1.2T مواد ضخیم

    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
    • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick
  • 1U 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Rack Mount Cold Rolled Steel 1.2T Material Thick

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: NL
    گواهی: ISO9001
    شماره مدل: 1U

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
    قیمت: USD40 - 60 set
    جزئیات بسته بندی: بسته بندی اساسی 495 * 260 * 55mm
    زمان تحویل: 10-20 روز کاری
    قابلیت ارائه: 1000 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: SPCC (پوشش سیاه) رنگ: สีดำ
    نصب و راه اندازی: استاندارد EIA 19 "Rack Rails نوع محفظه: قفسه قابل نصب
    تعداد فضاهای راک: 1U شمار فیبر: LC 96core
    ابعاد (HxWxD): 430 * 362.4 * 44 میلیمتر مواد ضخیم: 1.2T
    پانچ پچ: SC / LC / FC / ST آداپتور: SC / LC / FC / ST / E2000 / MPO / MTP
    ترکیبی: جعبه کشویی به درخواست: مرکز داده و ابر رایانه

    فولاد نورد سرد فولاد 1U 19 اینچ فیبر نوری فیبر نوری

    شرح:

    محفظه های فیبر نوری شامل موارد زیر می باشند: محفظه ها دارای تراکم اتصال دهنده های پیشرو صنعت هستند، قادر به مدیریت تا 216 الیاف در فضای 1U هستند. با دسترسی به انگشت کانتکت مناسب، نیازی به ابزار اضافی برای حرکت، افزودن و تغییر (MAC) نیست.

    امکانات:


    1. اندازه استاندارد، وزن سبک و ساختار مناسب
    2. FC، SC، ST، LC آداپتور پچ برای گزینه
    3. طراحی پانل دسترسی جلو برای عملیات آسان
    4. ضربه محکم و ناگهانی در طراحی قفل برای تغییر آسان
    5. مناسب برای 19 '' استاندارد کابینت توزیع نوری
    6. حداکثر ظرفیت 24 الیاف
    7. 4 پورت ورودی کابل فیبر در قسمت عقب
    8. مواد: SPCC (پوشش سیاه)

    کاربرد:

    محفظه های فیبر، اتصال و اتصال متقابل بین کابل افقی ستون فقرات و تجهیزات فعال را در حالی که از فضای کمترین قفسه در یک قاب یا کابینت استفاده می کنند. محوطه اجازه می دهد تا نصب آسان از راه حل های قبل از خاتمه، و ایده آل برای برنامه های کاربردی فیبر فوق العاده با تراکم بالا در مراکز داده، اتاق های تجهیزات و دفاتر مرکزی.

    مشخصات محصول :

    تعداد فضاهای راک 1U
    شمار فیبر LC 96core؛ 48core SC
    نوع محفظه قفسه قابل نصب
    ماده SPCC (B کمبود)
    استاندارد نصب EIA 19 '' Rack Rails
    ابعاد (HxWxD) 430 * 362.4 * 44 میلیمتر

    انطباق استانداردها:

    TIA / EIA-568-C.3

    کاربرد در طرح شبکه:

    محصولات Ralated

    1 12 الیاف OM4 چند منظوره، MTP-12 فوق العاده با تراکم بالا MTP / MPO
    کاست
    2 12 الیاف OS2 تنها حالت، MTP-12 Premium فوق العاده با تراکم بالا MTP / MPO
    کاست
    3 1 متر (3 فوت) LC UPC به LC UPC دوگانه 2.0 میلیمتر PVC (OFNR) OS2 Singlemode خم
    کابل پلاستیکی غیر حساس
    4 1 متری (3ft) LC UPC Uniboot دوبلکس Clip Flat Clip 2.0mm OS2 Single Mode BIF Fiber
    پچ کابل، PVC (OFNR)
    5 1 متر (3 فوت) LC UPC به LC UPC دوگانه 2.0 میلی متر PVC (OFNR) OM4 چند منظوره خم
    کابل پلاستیکی غیر حساس
    6 1 متری (3ft) LC UPC Uniboot دوبلکس کلیپس مسطح 2.0mm OM4 Multi Fibre BIF
    پچ کابل، PVC (OFNR)
    7 5m (16ft) MTP Female to Female 12 Fibers OS2 9/125 Single Mode Trunk
    کابل نوع B
    8 5m (16ft) MTP Female to Female 12 Fibers OS2 9/125 Single Mode Trunk
    کابل نوع A
    9 5m (16ft) MTP زن تا زن 12 الیاف OM4 (OM3) 50/125 چندجملهای
    کابل تنه، نوع B
    10 5m (16ft) MTP زن تا زن 12 الیاف OM4 (OM3) 50/125 چندجملهای
    کابل تنه، نوع A

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات