خانه محصولاتMPO MTP کابل

کاهش درج درایو 24 هسته MTP MPO زره پوش LSZH مواد فیبر نوری پچ کابل 3meters

کاهش درج درایو 24 هسته MTP MPO زره پوش LSZH مواد فیبر نوری پچ کابل 3meters

    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
  • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP ماده: LSZH
    حالت نوع: حالت تک تعداد فیبر: 24 هسته
    رنگ کابل: کابل زرهی آبی طول: می تواند سفارشی
    قطر کابل: 3.0 میلیمتر روش: روش B
    نوع کابل: G657A2 از دست دادن درج: ≤ 0.35dB
    برگشت ضرر: ≥55dB طول موج: 1310/1550 نانومواد
    پچ طول سیم: سفارشی OEM/ODM: قابل قبول
    بسته بندی: 1 عدد / کیسه

    کاهش درج درایو 24 هسته MTP MPO زره پوش LSZH مواد فیبر نوری پچ کابل 3meters

    اتصالات MTP MTP دارای ضایعات درج استاندارد و از دست دادن درجۀ کم هستند. بین دو نوع متفاوت است.

    اول از همه، رنگ اتصال از دست دادن درج کم است رنگ زرد است، و از دست دادن استاندارد ورود حالت تک رنگ سبز است. اگر شما ضخامت درج MPO MTP را سفارش دهید، رنگ اتصال زرد خواهد بود.

    دوم، از دست دادن درایو MPO MTP کم می شود اما MPT MTP استاندارد کمتر از 0.75dB است.

    در نهایت، قیمت کاهش تلفات در داخل و درجۀ متحرک استاندارد متفاوت است.

    مجمع با استفاده از اتصالات متصل کننده 24xfibres ferrule MPO / MTP® ساخته شده است که می تواند به طور مستقیم با CFP / CXP 100G استفاده شود

    فرستنده های فرستنده یا هنگامی که با ماژول انتقال / کابل استفاده می شود می تواند زیرساخت های 100G سازگار برای فرستنده های QSFP + 40G ارائه دهد.



    مؤلفه MPO / MTP® 24xFibres Ferrule Cable را می توان با پروانه های 24xfibres MPO / MTP® به LC استفاده کرد

    ماژول ارائه زیرساخت سازگاری 40 / 100G برای اپتیک غیر موازی 4/8/10/16G اترنت / فیبر

    کانال ها پروتکل های شبکه


    نوع B

    پارامتر فنی

    نام محصولات کاهش درج درایو 24 هسته MTP MPO زره پوش LSZH مواد فیبر نوری پچ کابل 3meters
    حالت نوع حالت تک
    تعداد کابل 24 هسته (می تواند 4/8/12/16/24/32 هسته)
    نوع هسته کابل زرهی G657A2 (G652D / G657A1 / G657A2 / G655)
    رنگ کابل آبی (می تواند با توجه به درخواست شما سفارشی شود)
    قطر کابل 3.0 (می تواند 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 3 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.35dB
    برگشت ضرر ≥40 دسی بل
    طول موج 1310/1550
    نوع هسته 9 / 125um
    نوع اتصال زن
    رنگ اتصال رنگ زرد
    ماده فرول پلاستیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    اتصال بیشتر شما می توانید انتخاب کنید

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما
    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / نوع C)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات