خانه محصولاتفیبر نوری WDM

Mux / Demux DWDM فیبر نوری 8 کانال LC UPC اتصال حالت واحد 1550nm جهت

Mux / Demux DWDM فیبر نوری 8 کانال LC UPC اتصال حالت واحد 1550nm جهت

    • Mux / Demux DWDM Fiber Optic 8 Channels LC UPC Connector Single Mode 1550nm Direction
    • Mux / Demux DWDM Fiber Optic 8 Channels LC UPC Connector Single Mode 1550nm Direction
    • Mux / Demux DWDM Fiber Optic 8 Channels LC UPC Connector Single Mode 1550nm Direction
  • Mux / Demux DWDM Fiber Optic 8 Channels LC UPC Connector Single Mode 1550nm Direction

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: WDM

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Brand name: New Light نوع اتصال: LC UPC
    OEM / ODM: قابل قبول گارانتی: 3 سال
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم
    نام محصولات: 16 کانال CWDM ماژول با فیبر نوری LC UPC تک حالت 3 متر حالت نوع: حالت تک

                  8 کانال LC UPC اتصال حالت تک 1550nm جهت فیبر نوری DWDM Mux / Demux

    توزیع ضخامت چند ضلعی چندگانه (DWDM) براساس تکنیک فیلتر غشایی و بسته بندی بسته بندی میکرو اپتیکی اختصاصی غیر فلزی فلزی، در طول موج های ITU برای دستیابی به لینک های uplink و downlink است. این مرکز طول موج طولانی کانال ITU، کم شدن درج، جداسازی کانال های بالا، مصرف انرژی کم، ویژگی های پهنای باند گسترده، هیچ حلقه چسب، پایداری حرارتی عالی و قابلیت اطمینان و غیره را فراهم می کند. در یک سیستم شبکه ارتباطات راه دور، می توان آن را برای سیگنال نوری uplink یا downlink استفاده کرد.

    سفارش اطلاعات

    CWDM ایکس XX ایکس XX ایکس ایکس XX
    کانال
    فاصله
    تعداد کانال ها پیکربندی کانال 1 نوع فیبر فیبر
    طول
    در / از اتصال
    C = CWDM 16 = 16 کانال M = Mux
    D = Demux
    13 = 1310 نانومتر
    ......
    47 = 1470 نانومتر
    49 = 1490 نانومتر
    ......
    61 = 1610 نانومتر
    SS = ویژه
    1 = فیبر بره
    2 = 900 مترمربع
    لوله سست
    کابل 3 = 2 میلیمتر
    4 = کابل 3mm
    1 = 1 متر
    2 = 2 متر
    S = مشخص کن
    0 = هیچ
    1 = FC / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC / APC
    6 = LC / PC
    S = مشخص کن

    پارامتر 4 کانال 8 کانال 16 کانال
    mux دموکس mux دموکس mux دموکس
    طول موج کانال (nm) 1270 ~ 1610
    طول موج مرکزي دقت (nm) ± 0.5
    فاصله کانونی (nm) 20
    نوار کانال عبور (@ - پهنای باند 0.5dB (nm) > 14
    افت بازده (دسی بل) ≤1.4 ≤2.6 ≤5.0
    یکنواختی کانال (دسی بل) ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5
    کانال Ripple (دسی بل) 0.3
    جداسازی (dB) مجاور N / A > 30 N / A > 30 N / A > 30
    غیر مجاور N / A > 40 N / A > 40 N / A > 40
    حساسیت دمای ورودی (dB / ℃) <0.005
    تغییر دما در طول موج (nm / ℃) <0.002
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) <0.1
    Dispersion Mode Polarization (PS) <0.1
    جهت گیری (dB) > 50
    افت بازده (دسی بل) > 45
    حداکثر توان مصرفی (mW) 500
    دمای کار (℃) -5 ~ + 75
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
    ابعاد بسته بندی (میلی متر) 1. L100 x W80 × H10 (2 CH ~ 8CH ماژول)
    2. L120xW800xH18 (9 CH ~ 18CH ماژول)

    امکانات


     کاهش ضریب ورودی
     باند عبور گسترده
     جداسازی کانال بالا
     ثبات و قابلیت اطمینان بالا
     اپوکسی در مسیر نوری


    برنامه های کاربردی


     نظارت بر خط
     شبکه WDM
     ارتباطات مخابراتی
     برنامه تلفن همراه
     آمپلی فایر فیبر نوری
     Acess شبکه

    بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن

    • حمل و نقل: بین المللی اکسپرس: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما یکی دیگر

    حامل ترجیح داده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل خواهد گرفت. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام طول می کشد تا به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک.




    تحویل و پرداخت


    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات