خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری پلاستیک LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی

آداپتور فیبر نوری پلاستیک LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی

    • Plastic Fiber Optic Adapter LC To LC MM OM5 Green Color With Ceramic Sleeve
    • Plastic Fiber Optic Adapter LC To LC MM OM5 Green Color With Ceramic Sleeve
  • Plastic Fiber Optic Adapter LC To LC MM OM5 Green Color With Ceramic Sleeve

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک نوع اتصال: LC
    حالت نوع: چند حالت تکرارپذیری: > 1000 بار
    از دست دادن درج: کمتر از 0.15 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥ 65dB
    رنگ: سبز فیبر شمارش: دوتایی
    بسته بندی: بسته استاندارد صادرات شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول
    گواهی: CE، ISO، RoHS بسته بندی: 50 عدد / بسته
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت OEM/ODM: قابل قبول

    آداپتور فیبر نوری پلاستیکی LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی

    این آداپتور چند حالت OM5 آهک رنگ سبز، حالت تک آبی، رنگ سبز، چند حالت beige، om3، om4 om5 رنگ است.

    می توان آن را با توجه به نیازهای شما سفارشی کرد.

    Prameter

    نام محصول آداپتور فیبر نوری پلاستیکی LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی
    شماره مدل آداپتور LC
    کاهش وزن ≤0.15dB
    طول عمر > 1000 بار
    دمای عملیاتی -40 ~ 70 درجه سانتیگراد
    ماده پلاستیک
    نوع اتصال LC-LC
    نوع لهستانی کامپیوتر
    حالت فیبر چند منظوره OM5
    رنگ OM5: آهک سبز
    هسته دوبلکس
    فلنج با فلنج / با گوش
    OEM / ODM قابل قبول است

    کوپلرهای فیبر نوری با فررل سرامیکی مکمل مناسب برای مونتاژ جعبه های اسپلیس هستند. با توجه به کنترل های کنترل کیفیت و پردازش دقیق، اتصالات عملکرد مطلوب و کیفیت لینک را تضمین می کنند. هر جفت کننده با یک محافظ گرد و غبار مجهز است، برای محافظت در برابر گرد و غبار. علاوه بر این، اتصالات با مواد نصب شده مناسب تحویل داده می شوند، به طوری که می توان آنها را بدون نیاز به نصب و ثابت به پانل های جلو برد. بهره وری کامل با استفاده از Pigtails، که همچنین با کیفیت بالا تولید می شوند و اتصال دهنده ها با بهترین روش ممکن ارتباط برقرار می کنند، به دست می آید.

    جزییات فنی

    • LC / LC
    • دوبلکس
    • چند منظوره
    • OM5
    • لیمو سبز
    • آستین سرامیکی
    • مسکن پلیمر
    • Digitus LC / LC دوبلکس سوکت، OM5، رنگ آهک سبز

     

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات