خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

E2000 UPC فیبر نوری فیبر پچ سیم کشی جعبه پلاستیکی Simplex حالت تنها 2.0 Diamter

E2000 UPC فیبر نوری فیبر پچ سیم کشی جعبه پلاستیکی Simplex حالت تنها 2.0 Diamter

    • E2000 UPC Optical Fiber Patch Cord Plastic Cap Simplex Single Mode 2.0 Diamter
    • E2000 UPC Optical Fiber Patch Cord Plastic Cap Simplex Single Mode 2.0 Diamter
  • E2000 UPC Optical Fiber Patch Cord Plastic Cap Simplex Single Mode 2.0 Diamter

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: E2000 UPC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: E2000 UPC آبی پلاستیکی کاپشت ساده Simplex PVC فیبر نوری پچ بند 2.0 Diamter حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D مواد کابل: پی وی سی
    قطر کابل: 2.0 میلیمتر رنگ کابل: زرد
    طول: 3M (می توان سفارشی) فیبر شمارش: دوتایی
    از دست دادن درج: ≤ 0.3dB برگشت ضرر: ≥60dB
    نصب /ODM: قابل قبول گارانتی: 3 سال پس از زایمان
    طول موج: 1310/1550 نوع اتصال: UPC

    E2000 UPC آبی پلاستیکی کاپشت ساده Simplex PVC فیبر نوری پچ بند 2.0 Diamter

    E2000 UPC یک اتصال رنگ آبی است و نوع تک حالت است. حالت تک می تواند برای دور دور انتقال یابد.

    طول موج تنها حالت 1310/1550 نانومتر است، طول موج چند حالته 850/1300 نانومتر است.

    فقط یک اتصال E2000 وجود دارد که هر طرف برای پچ سیمکارت ساده است

    E2000 تک سیم پچ سیم کارت می تواند مشخصات بسیاری به عنوان مورد نیاز شما باشد. این می تواند به عنوان ساده، دوبلکس، 4 فیبر فیبر پچ، 6 فیبر پچ پشته، 12 فیبر پچ پچ، 24 فیبر پچ پچ، 48 پچ فیبر پلاستیکی تولید کند. می تواند بند ناف توزیع یا پنکه پانچ خارج شود.

    نور جدید تولید کننده محصولات مخابراتی است و همچنین می تواند بر اساس پروژه شما راه حل کامل اینترنتی را برای شما فراهم کند. ما همچنین می توانیم تمام محصولات را طبق درخواست شما سفارشی کنیم.

    پارامتر

    نام محصولات E2000 UPC آبی پلاستیکی کاپشت ساده Simplex PVC فیبر نوری پچ بند 2.0 Diamter
    حالت نوع حالت تک
    تعداد کابل ساده (می تواند ساده و یا دیگران باشد)
    نوع هسته G652D (هسته تک حالت G652D / G657A1 / G657A2 / G657B3 / G655)
    رنگ کابل زرد (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    قطر کابل 2.0 (می توان 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 3 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت PVC (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.3dB (می تواند ≤ 0.1dB باشد)
    برگشت ضرر ≥50 دسی بل
    طول موج 1310/1550
    فریول جلا UPC
    رنگ اتصال آبی
    ماده فرول سرامیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان

    نوع اتصال، اتصال بیشتر یا اطلاعات، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    ما محصولات ODM را در هر دوره زمانی داریم، و ممکن است نتوانیم در اینجا به روز شود. هر گونه منافع، خوش آمدید به ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات