خانه محصولاتماژول کاست MPO

آلومینیوم MTP MPO کاست ماژول LSZH مواد با Multi Mode Aqua LC 4C آداپتور

آلومینیوم MTP MPO کاست ماژول LSZH مواد با Multi Mode Aqua LC 4C آداپتور

    • Aluminum MTP MPO Cassette Module LSZH Material With Multi Mode Aqua LC 4C Adaptor
    • Aluminum MTP MPO Cassette Module LSZH Material With Multi Mode Aqua LC 4C Adaptor
  • Aluminum MTP MPO Cassette Module LSZH Material With Multi Mode Aqua LC 4C Adaptor

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO -LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    مواد کاست: آلومینیوم اندازه کاست: 117 * 99 * 35 میلیمتر
    نوع اتصال MPO: 12 مرد هسته ای حداکثر ظرفیت: 24 هسته
    آداپتور مناسب: LC پچ طول سیم: 0.5 متر
    قطر کابل: 0.9 میلیمتر رنگ کابل: 12 رنگ (آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری، سفید، قرمز و غیره)
    حالت نوع: چند حالت نوع کابل: 50/125 OM3
    LC / SC از دست دادن درج: ≤ 0.3dB LC / SC از دست دادن بازگشت: ≥45dB
    MPO از دست دادن بازگشت: ≥25dB از دست دادن درج MPO: ≤ 0.5dB
    طول موج: 850/1300 نانومتر مواد کابل: LSZH
    OEM / ODM: قابل قبول

    ماژول casstte MTP با چند حالت aqua LC 4C adapter و connetor 12core

    مشخصات کابل کشی: 12 هسته MPO / مرد -LC چند حالت 50/125 OM3-300 LSZH 0.9mm 0.5meter

    این کاست را می توان به هر پانچ پچ پانل فیبر نوری استاندارد شامل هر دو کیت قفل و دیوار نصب کرد. جعبه توزیع 1U دارای چهار جعبه است که می تواند به طور بالقوه دارای 48 اتصال فعال فعال با استفاده از چهار کابل نام تجاری MTP باشد. پاک کردن کلفت و

    امکانات خود را با استفاده از کاست نام تجاری MTP افزایش دهید.

    داخل چیست ؟

    • یک آداپتور نام تجاری MTP در پشت
    • از مونتاژ داخل کاست خارج شوید
    • 4 اتصالات duplex LC در جلو
    • بدن ماژول کاست را می توان به سازندگان چندگانه و فاکتور شکل پیکربندی کرد

    پارامتر فنی

    نام محصولات ماژول casstte MTP با چند حالت aqua LC 4C adapter و connetor 12core
    اندازه کاسنت 117 * 99 * 35 میلیمتر
    حالت نوع چند حالت
    تعداد کابل 12 هسته
    نوع هسته OM3
    اتصال MPO 12 فیبر نر
    رنگ کابل 12 رنگ
    قطر کابل 0.9 میلیمتر
    پچ طول سیم 0.5 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    LC / SC از دست دادن درج ≤ 0.3dB
    LC / SC از دست دادن بازگشت ≥45 دسی بل
    طول موج 850/1300 نانومتر
    نوع هسته 50 / 125um
    LC / SC اتصال دهنده رنگ آبی
    LC / SC مواد فرول سرامیک
    ماده پرولین MPO پلاستیک
    از دست دادن درج MPO ≤0.5dB
    MPO از دست دادن بازگشت ≥25dB
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    با توجه به فضای ماژول کوچک است، بنابراین طول طناب پچ داخل ماژول 0.3-0.5 متر است.

    گرم: این نوع ماژول کاست MPO طراحی برای جعبه توزیع 1U ما است، لطفا قبل از سفارش اندازه پانل پانل را با ما تایید کنید. در غیر اینصورت پانچ پانل 1U شما مطابقت ندارد.

    این 12 هسته / 24 هسته از ماژول، و طناب پچ داخل را می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی.

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: MPO-LC
    2. حالت حالت: حالت تک / چند حالت
    3. قطر کابل: 0.9 میلیمتر
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات