خانه محصولاتماژول کاست MPO

24 فیبر 0.9 میلیمتر کابل MTP ماست کستینگ سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی پچ کابل

24 فیبر 0.9 میلیمتر کابل MTP ماست کستینگ سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی پچ کابل

    • 24 Fiber 0.9mm Cable MTP Casstte Module Green LC Adaptor OM5 PC Polish Patch Cord
    • 24 Fiber 0.9mm Cable MTP Casstte Module Green LC Adaptor OM5 PC Polish Patch Cord
  • 24 Fiber 0.9mm Cable MTP Casstte Module Green LC Adaptor OM5 PC Polish Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: MPO -LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    مواد کاست: آلومینیوم اندازه کاست: 117 * 99 * 35 میلیمتر
    نوع اتصال MPO: 24 مرد هسته ای حداکثر ظرفیت: 24 هسته
    آداپتور مناسب: LC پچ طول سیم: 0.5 متر
    قطر کابل: 0.9 میلیمتر رنگ کابل: 12 رنگ (آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری، سفید، قرمز و غیره)
    حالت نوع: چند حالت نوع کابل: 50/125 OM5
    LC / SC از دست دادن درج: ≤ 0.3dB LC / SC از دست دادن بازگشت: ≥45dB
    MPO از دست دادن بازگشت: ≥25dB از دست دادن درج MPO: ≤ 0.5dB
    طول موج: 850/1300 نانومتر مواد کابل: LSZH
    OEM / ODM: قابل قبول

    0.5M 24 فیبر کابل 0.9mm MTP casstte ماژول سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی سیم کشی پچ

    مشخصات کابل کشی پلاست: 2 عدد 12 هسته MPO / مرد -LC چند حالت 50/125 OM5 LSZH 0.9mm 0.5meter

    فیبر نوری فیبر نوری MTP / MPO یک راه ارزان و کم هزینه برای انتقال از کابل های چند فیبر به کابل فیبر نوری پچ بدون استفاده از splice در pigtails است.

    کاتالوگ MTP / MPO ما با کابل فیبر نوری با کیفیت بالا ساخته شده و در حالت های مختلف فیبر موجود می باشد: Single Mode (9 / 125um)، Multimode OM1 (62.5 / 125um)، Multimode OM3 (50 / 125um) و دیگران. این کانال ها دارای بسیاری از پورت های کانکتور فیبر نوری مشترک هستند که از جمله LC / UPC، LC / PC، LC / APC، SC / UPC، LC / PC، SC / APC، FC، FC / APC و اتصالات فیبر نوری ST استفاده می کنند. تمام جعبه های Fibertronics MTP / MPO را می توان با اتصالات Male یا Female MTP / MPO با توجه به نیازهای شما ساخته شده است.

    24 فیبر ماژول دارای 24 فیبر LC (12 دوبلکس LC ظرفیت) در جلو و دو 12 فیبر MPO آداپتور در عقب. در داخل ماژول، یک کابل سیم پیچ متصل به آداپتور جلو و عقب. ماژول کاست را می توان در هر پانل سری کاست MPO و پانل های پانچ دیواری نصب کرد.

    پارامتر فنی

    نام محصولات 24 فیبر 0.9mm کابل MTP casstte ماژول 50/125 PC لهستانی 0،5 متر فیبر نوری کابل پچ
    اندازه کاسنت 117 * 99 * 35 میلیمتر
    حالت نوع چند حالت
    تعداد کابل 24 هسته
    نوع هسته OM3-300
    اتصال MPO 12 فیبر نر
    رنگ کابل 12 رنگ
    قطر کابل 0.9 میلیمتر
    پچ طول سیم 0.5 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    LC / SC از دست دادن درج ≤ 0.3dB
    LC / SC از دست دادن بازگشت ≥45 دسی بل
    طول موج 850/1300 نانومتر
    نوع هسته 50 / 125um
    LC / SC اتصال دهنده رنگ آبی
    LC / SC مواد فرول سرامیک
    ماده پرولین MPO پلاستیک
    از دست دادن درج MPO ≤0.5dB
    MPO از دست دادن بازگشت ≥25dB
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    با توجه به فضای ماژول کوچک است، بنابراین طول طناب پچ داخل ماژول 0.3-0.5 متر است.

    گرم: این نوع ماژول کاست MPO طراحی برای جعبه توزیع 1U ما است، لطفا قبل از سفارش اندازه پانل پانل را با ما تایید کنید. در غیر اینصورت پانچ پانل 1U شما مطابقت ندارد.

    این 12 هسته / 24 هسته از ماژول، و طناب پچ داخل را می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی.

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: MPO-LC
    2. حالت حالت: حالت تک / چند حالت
    3. قطر کابل: 0.9 میلیمتر
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات