خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری دوبلکس تعداد پچ کابل SC اتصال سبز Green APC Ferrule Polish

کابل فیبر نوری دوبلکس تعداد پچ کابل SC اتصال سبز Green APC Ferrule Polish

    • Duplex Count Fiber Optic Cable Patch Cord SC Green Connector APC Polish Ferrule
    • Duplex Count Fiber Optic Cable Patch Cord SC Green Connector APC Polish Ferrule
  • Duplex Count Fiber Optic Cable Patch Cord SC Green Connector APC Polish Ferrule

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: SC APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: SC لهستانی: APC
    فیبر شمارش: دوتایی کابل فیبر lenth: 2 متر
    از دست دادن درج: d 0.3dB

    نام بند ناف فیبر نوری

    SC اتصال کانکتور سبز APC لهستانی فیبر نوری دوتایی فیش نوری برای فیبر به منزل

    توضیحات بند ناف فیبر نوری

    بند ناف فیبر نوری (همچنین به عنوان اتصال فیبر نوری شناخته می شود) ، جهنده فیبر نوع SC: اتصال دهنده ای است که ماژول نوری GBIC را به هم وصل می کند. پوشش بیرونی آن مستطیل است و روش چسبندگی از نوع پلاگین و کششی است بدون چرخش. (بیشتر مورد استفاده در سوئیچ های روتر)

    نرم افزار بند ناف فیبر نوری

    کابل فیبر با قطر 3.0 میلی متر ، کابل فیبر نوری با رنگ زرد مناسب برای شبکه های تلویزیونی کابل ، مناسب برای شبکه های تلویزیونی کابل

    برای جلوگیری از برآمدگی و آلودگی از صورت و سیمهای انتهایی باریک محافظت کنید و پس از جداسازی آن ، به موقع درپوش گرد و غبار قرار دهید.

    پارامتر فنی بند ناف فیبر نوری

    نام محصولات SC اتصال کانکتور سبز APC لهستانی فیبر نوری دوتایی فیش نوری برای فیبر به منزل
    نوع حالت حالت تک
    شمارش کابل دوبلکس
    نوع هسته G652D
    رنگ کابل زرد (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    قطر کابل 3.0 میلی متر
    طول بند ناف 1 متر (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج d 0.3dB
    برگشت ضرر 65 دسی بل
    طول موج 1310 / 1550nm
    نوع هسته 9 / 125um
    رنگ کانکتور سبز
    مواد فرولی سرامیک
    دمای اپراتور -40 ~ + 85
    چاپ کابل چاپ استاندارد (قابل سفارشی سازی)
    نصب شده / ODM قابل قبول
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات