خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

انواع کابل فیبر پچ تک حالت (MCP) G652D تهویه چند حالته OM1 62.5 / 125

انواع کابل فیبر پچ تک حالت (MCP) G652D تهویه چند حالته OM1 62.5 / 125

    • Single Mode Fiber Patch Cord Types (MCP) G652D Conditioning Multimode OM1 62.5/125
    • Single Mode Fiber Patch Cord Types (MCP) G652D Conditioning Multimode OM1 62.5/125
  • Single Mode Fiber Patch Cord Types (MCP) G652D Conditioning Multimode OM1 62.5/125

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: ST-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 5-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000 قطعه در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: ST-LC لهستانی: PC / UPC
    تعداد فیبر: دوتایی از دست دادن درج: d 0.3dB
    تولید متاد شد: چند حالت تهویه مطبوع نوع فیبر: سیمپلکس و دوبلکس ، G652D ، G655 ، هر چیز ، SM یا MM
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، FTTA FTTH BBU RRU RRH RTE LTE و ایستگاه پایه ، برای لینک داخلی ODF ، برای لینک طول: 3M ، سفارشی ، 1 متر 2 متر 3 متر یا سفارشی ، هر طول قابل تنظیم است ، 40M

    نام بند ناف فیبر نوری

    چند حالت تهویه G652D تهویه مطبوع چند حالت OM1 62.5 / 125 انواع فیبر پچ فیش (MCP)

    توضیحات بند ناف فیبر نوری

    بند بند Match Conditioning Patch (MCP) ، همچنین به عنوان بند ناف Gigabit Launch Patch شناخته می شود ، در مبدل longwave / long (LX / LH) Gigabit Interface Converter (GBICs) با فیبر چند حالته مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان طول را به عنوان درخواست شما تنظیم کرد.

    کابل چند حالته می تواند فیبر 62.5 / 125um ، 50 / 125um باشد. حالت واحد می تواند G652D ، G657A1 ، G657A2 و غیره به عنوان نیاز شما باشد.

    نرم افزار بند ناف فیبر نوری

    بدون استفاده از MCP ، وقتی یک لیزر تک حالته وارد مرکز فیبر چند حالته می شود ، چندین سیگنال ایجاد می شود. این امر منجر به پهنای پالس یا تأثیر تأخیر در دیفرانسیل مدل (DMD) خواهد شد که پهنای باند معین کابل فیبر را تخریب می کند و طول پیوند (فاصله بین فرستنده و گیرنده) را برای عملکرد Gigabit Application محدود می کند. MCP حالت تک افست را به نقطه اتصال فیبر چند حالته ارائه می دهد که با راه اندازی لیزر تک حالت به هسته چند حالته در یک افست مشخص ، اثر DMD را از بین می برد.

    پارامتر فنی بند ناف فیبر نوری

    پارامتر مشخصات
    ضرر درج جهت انتقال منبع نور تست طول موج ضرر درج
    D → B 850nm ، 1300nm حداکثر 0.30 دسی بل
    B → D 850nm ، 1300nm حداکثر 0.30 دسی بل
    C → A 850nm ، 1300nm .0 15.0dB (50 / 125um)؛
    .0 18.0dB (62.5 / 125um)
    A → C 850nm ، 1300nm حداکثر 0.30 دسی بل
    C → A 1،310nm ، 1،550nm 10 2.10dB (50 / 125um)؛
    2.60dB ((62.5 / 125um)
    برگشت ضرر SM APC≥60.0dB؛ SM UPC≥50.0dB MM PC≥35.0dB
    دوام 1000 جفت گیری ، معمولی 0.20dB
    Temp Operating -20 تا + 70
    دمای ذخیره سازی -40 تا + 85

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت خواهیم کرد.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات