خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

فن آوری ضد آب سیاه و سفید MPO - فن 12 فیبر نوری تک حالته SC - هسته بدون سیم 3 متر

فن آوری ضد آب سیاه و سفید MPO - فن 12 فیبر نوری تک حالته SC - هسته بدون سیم 3 متر

  • فن آوری ضد آب سیاه و سفید MPO - فن 12 فیبر نوری تک حالته SC - هسته بدون سیم 3 متر
  • فن آوری ضد آب سیاه و سفید MPO - فن 12 فیبر نوری تک حالته SC - هسته بدون سیم 3 متر
فن آوری ضد آب سیاه و سفید MPO - فن 12 فیبر نوری تک حالته SC - هسته بدون سیم 3 متر
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: LC -LC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 12000 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: MPO-LC نوع فیبر: 12 پنکه فیبر
طول: 3 متر یا سفارشی ، هر طول قابل تنظیم است از دست دادن درج: .30.3dB
طول موج: 1310nm / 1550nm رنگ: سیاه
بسته بندی: بسته صادرات استاندارد (کیسه pp + جعبه کارتن) لهستانی: PC / UPC / APC
برجسته:

فیبر نوری sc sc

,

کابل فیبر نوری تک حالته

کابل سیاه و سفید MPO ضد آب - SC 12 هسته فن فیبر نوری تک حالته - 3 متر سیم کشی پچ

برای محافظت از پیوندهای فیبر در جاهایی که گرد و غبار و مایع چالش های بزرگی دارند ، تجهیزات ضد آب IP67 مانند کابل های فیبر ضد آب IP67 و اتصالات فیبر می توانند انتخاب ایده آل شما باشند.

فروشندگان مانند New Light Optics می توانند انواع کابلهای وصله فیبر نوری را ارائه دهند. این کابل ها و آداپتورهای فیبر ضد آب IP67 با طراحی ژاکت PU قوی و ساختار زرهی طراحی شده اند و می توانند با ثبات درجه حرارت بالا و از بین رفتن پایین درج شوند.

طول ، تعداد فیبر و اتصالات همه با توجه به نیاز مشتری قابل تنظیم هستند.

برای کابل وصله فیبر ضد آب IP67 ، "IP" در اینجا مخفف "محافظت از Ingress" است. و IP67 در واقع کد سیستم رتبه بندی IP است که میزان محافظتی را که یک محصول می تواند در مقابل نفوذ ، گرد و غبار ، آب ، تماس های تصادفی و غیره طبقه بندی کند ، طبقه بندی می کند.

شماره اول پس از IP برای توصیف سطح حفاظت از جسم جامد استفاده می شود ، در حالی که شماره دوم پس از IP مجوز مقاومت آب را ارائه می دهد.

همان کابل وصله فیبر IP67 LC-LC / SC-SC ، کابل فیبر فیش IP67 MPO نیز می تواند به سوکت و پلاگین تقسیم شود ، که دارای یک پوشش لاستیکی محافظ بسیار ناهموار ، دارای یک چکمه ضد فشار لرزه ضد لک و لاستیک است. درپوش ، فلزی ، قلاب بسته شده ، توسط یک تسمه فلزی متصل شده است.

این 12 فیبر کابل پچ فیبر ضد آب IP67 تک حالته مطابق با استاندارد IEC برای شرایط جوش در فضای باز ، محیط سخت ، FTTH و FTTA است.

پارامتر فنی بند ناف فیبر نوری

نام محصولات کابل مشکی ضد آب MPO - SC 12 هسته فن فیبر نوری تک حالته - 3 متر سیم کشی پچ
نوع حالت حالت تک
شمارش کابل 12 پنکه فیبر
نوع هسته G652D / G657A1 / G657A2
رنگ کابل سیاه
طول بند ناف 3 متر (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
از بین رفتن d 0.3dB
برگشت ضرر d50 دسی بل
طول موج 1310 / 1550nm
نوع هسته 9 / 125um
مواد فرولی سرامیک
دمای اپراتور -40 ~ + 85
چاپ کابل چاپ استاندارد (قابل سفارشی سازی)
نصب شده / ODM قابل قبول
ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
زمان تحویل 5-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

کانکتور بیشتر برای مرجع:

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات